Живой Журнал

Главная » Новости » Экономика » 2019 » Июль » 8 » 15:32:32

Дипломати відвідали компанію Рудь     Реклама  

08 Июля 2019, 15:32:32 2403 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Дипломати відвідали компанію Рудь

Екскурсії на виробництво «Житомирського маслозаводу» продовжуються! Компанія «Рудь» сприяє зацікавленості національних та іноземних туристів у відвідуванні Житомира та Житомирщини. Акціонерне товариство нарощує потенціал для розвитку індустрії подорожей таким чином, щоб область успішно конкурувала у сегменті промислового, культурного, світоглядного туризму.

Так, 6 липня підприємство відвідала група дипломатів та співробітників посольств США, Бельгії, Єгипту, Іраку, Лівану, Лівії, Малазії, Португалії, Кувейту, Швеції, Палестини, Чорногорії, Німеччини, Білорусі, Італії, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Грузії, Уругваю, Канади, В’єтнаму.

Також серед відвідувачів підприємства були представники Міжнародного трейд-клубу, співробітники Представництв ЄБРР, ООН, фахівці Державного управління справами, Міністерства культури України, МЗС, Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.

Упродовж екскурсії поважні гості дізналися багато цікавого про виробництво морозива. В дегустаційній залі екскурсанти скуштували різні види морозива. Вони також подивились фільм про компанію «Рудь»: історію підприємства, його досягнення.
Тэги: Рудь
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: