Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Авторская колонка » Сергей Форест

Всеукраїнський Референдум шлях до уникнення кровопролиття

Автор: Сергей, 26.11.2013, 16:18:18
Автор Сергей Форест

Сергей Форест

все статьи автора

Події в Україні, пов'язані з Євромайданом, розгортаються стрімко та приймають, для влади, не зовсім очікуваний резонанс з кровавим відтінком.

На вихідних відбулася бійка бійців «Беркуту» з мирними демонстрантами. 

Влада понадіялась на те, що під приводом новорічних свят зможе здолати в країні кризу недовіри до провладних структур, котрі пообіцявши народу євромайбутнє, зробили розворот на всі 360 градусів, убачивши в цьому народному євромайбутньому свій олігархічний крах.

Яким чином в Києві влада намагалась маніпулювати новорічними святами? Все просто, як і в нас в Житомирі, заявивши про встановлення новорічної ялинки на майдані, де зібралися демонстранти.

Доречи, в Житомир, навіть направили Київську торішню новорічну ялинку, схожу на ракету, над якою не посміявся на просторах Інтернету лише лінивий блогер. В Житомирі цей фокус пройшов, ялинку встановлюємо, на демонстрацію надаємо один день, далі - підготовка до свят. 

Але Київ не Житомир, однією ялинкою влада не змогла відкупитися від демонстрантів, котрі ратують не за подачки від влади, а за можливість свого вибору, та за цивілізоване життя в країні Закону, а не сили. 

Що робити в даній ситуації владі?

Надайте кожному право голосу та право вибору, проведіть Всенародний Референдум, озвучивши на ньому три вектора, в ТС, ЄС, або проти ЄС і ТС. Зробіть цей перший крок на шляху до цивілізованого світу, на шляху поваги до Закону та до власної Конституції, котра чітко озвучує, що право вибору належить - Народу!

З повагою, Форест С.В.


Всеукраїнський Референдум шлях до уникнення кровопролиття

Автор: Сергей, редактор рубрики "Сергей Форест" на ЖЖ.info


Сергей Форест | 26.11.2013 | Переглядів: 2598 | Всеукраїнський референдум
Редакція сайту може не розділяти думку автора статті
та відповідальності за зміст матеріалу не несе.

Читайте також на цю тему:


Коментарів: 3
KDMS
1 Sergej (KDMS)   • 00:26:00, 03.12.2013 [Материал]

Шановний Форест С.
Історія становлення і розвитку референдумів в незалежній Україні має два основні періоди: І період (1991-2000 роки) - початок практикування референдумів в Україні; II період (2000 рік - до сьогодні) - вдосконалення національної теорії та практики референдумів.
Проведення першого в історії України загальнонаціонального референдуму було призначене Верховною Радою Української PCP на підставі Закону Української PCP "Про всеукраїнський та місцеві референдуми" від 3 липня 1991 р. Його результати були переконливими - 90,3 % громадян Української PCP підтвердили чинність Акта проголошення незалежності України. Уже 2 грудня 1991 р. незалежність України була визнана Польщею та Канадою, а пізніше всім світом. Так, лише з 1 грудня 1991 р. по 31 січня 1992 р. Україну як суверенну незалежну державу визнали понад 100 країн.
На підставі результатів всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 р. Україна першою з колишніх радянських республік заявила, що стосовно себе Договір 1922 р. про утворення СРСР вважає недійсним і нечинним. 8 грудня 1991 р. підписання Біловезької угоди президентами Росії, України та Головою Верховної Ради Білорусі юридично припинило існування Радянського Союзу.
Наступний всеукраїнський референдум за народною ініціативою було проведено в 2000 році. Не зважаючи на чисельні песимістичні прогнози, 16 квітня 2000 р. відбулося голосування з питань, винесених на всеукраїнський референдум, участь у якому взяли 29 728 575 виборців (81,15 %) з 36 629 926 громадян, що були включені до списку громадян України, які мали право голосу на всеукраїнському референдумі. Усі питання референдуму отримали підтримку виборців: за питання про додаткові підстави для дострокового припинення повноважень Верховної Ради України проголосувало 84,69 % громадян України, що взяли участь у голосуванні; за обмеження депутатської недоторканості - 89 %; за зменшення конституційного складу парламенту з 450 до 300 народних депутатів України - 89,91 %; за необхідність формування двопалатного парламенту в Україні - 81,68 %. Утім результати цього всеукраїнського референдуму так і не були реалізованими.
А тепер запитання до Вас. Що таке буцімто та фактично в історії нашої держави (незалежності, економічної могутності, прав та свобод громадян)?
Perehvat
2 Перехват (Perehvat)   • 14:32:49, 05.12.2013 [Материал]

за референдум!!!
Perehvat
3 Перехват (Perehvat)   • 14:33:07, 05.12.2013 [Материал]

ос!