Автор: Роман Буравський, 07.02.2012, 12:04:40
Автор Роман Буравський

Роман Буравський

все статьи автора

У таких матчах особливо розраховувати на інтригу не доводиться, а вболівальники кажуть «тут все ясно». «Все ясно» господарі почали робити на п’ятій хвилині. Дригус отримав класний пас з глибини від Борсука і відкрив рахунок у матчі. «Авангард» продовжив тримати м’яч і цілком контролював хід зустрічі.

Попри це гольові моменти почали створювати гості. Спочатку футзалісти «Авангарду» загралися в атаці і Селюченко мав робити рахунок нічийним, але удар Василя Кириленко взяв. А за декілька хвилин уже поперечка підстрахувала Ігоря після гарматного пострілу Мороза.

Не забиваєш ти, забивають тобі – Дригус проривається по лівому флангу і точно пробиває у дальній кут без шансів для кіпера гостів. Згодом була домашня заготовка імені Шувалова-Борсука: штрафний, Дмитро пасує, Андрій пробиває. Такий фокус пройшов у матчі з «Інбевом», але цього разу Борсук влучив у поперечку.

Загалом у першому таймі команди грали спокійно: господарі контролювали хід зустрічі, тренували точність пасу і часто загравалися в атаці. «Газмяс» ніби і використовував такі можливості, проводячи контр-атаки, але нічого путнього з цього так і не вийшло. Проте на перерву команди все ж пішли за рахунку 3:0. Шувалов взяв ініціативу на себе, з легкістю накрутив опонента і пробив без шансів для Ковальчука.

На початку другого тайму «Авангард» влаштував атракціон небаченої щедрості: ніхто не зустрів Селюченка, тому Василь просто пройшов із м’ячем по центру і відквитав один м’яч. Щоб ніхто не подумав, що інтрига повернулась Борсук одразу ж забив гол. Фірмовий удар Андрія з дальньої дистанції розставив все на свої місця. Борсук  не зупинився на досягнутому і оформив дубль. Гол вийшов курйозним: з кутового Андрій прострілив вздовж лінії воріт і влучив у п’ятку голкіперу гостів Ковальчуку, від якої м’яч зрикошетив у ворота.

Рахунок став 5:1, а «Газмяс» відверто опустив руки: пішли позиційні помилки, нервові обрізки та й різниця у класі давалася взнаки.

«Авангарду», здавалося, більше нічого не було потрібно, але хлопці Іванчука продовжили тиснути на суперника. Господарі грамотно йшли в пресинг і майстерно комбінували, але примудрилися пропустити. Невгамовний Селюченко результативно завершив комбінацію «Газмясу», оформивши дубль. Цьому голу запасні гостів раділи так, ніби «Газмяс» виграв чемпіонат Житомира з футзалу, та й футзалісти «Авангарду» не особливо журилися через пропущений м’яч.

Після голу у гостів відкрилось «друге дихання». «Газмяс» заграв сміливіше, почав огризатися дальніми ударами. Найактивнішими у ці хвилини були (як і у матчі першого кола) Мороз і Селюченко. Щоправда, атакувальні пориви гостів закінчились як тільки «Авангард» ввімкнув пресинг і додав у швидкості.

За декілька хвилин до фінального свистка свій гол встиг забити Словінський. Андрій у єдиноборстві зумів відібрати м’яч у Рудюка і реалізував свій вихід один на один – 6:2.

Як і у матчі першого кола боротьби не вийшло. «Газмяс» знову нічого не зумів протиставити супернику, а «Авангард» особливо не напружуючись переграв опонента по всім статтям.

Чемпіонат Житомира з футзалу. 15 тур Вищої ліги

Одразу декілька цікавих матчів відбулося у 15 турі Вищої ліги чемпіонату Житомира з футзалу. У першому матчі туру «Інбев» не просто нав’язав боротьбу іменитому «Динамівцю», а й зумів виграти матч. На три голи «Інбева» минулорічний чемпіон відповів лише одним. «Дасна-Кофеджио» продовжила свою переможну ходу, обігравши «Атлет-Океан» з рахунком 4:2. У битві аутсайдерів «Медик» не залишив шансів «Комсомольцю» – 4:0. «Авангард» розім’явся на «Газмясі», здобувши впевнену перемогу 6:2.

Закривала тур дуель між «Легіоном» та «Поліссям». Попри ігрову перевагу «Полісся», «Легіон» зумів переломити хід зустрічі і святкував перемогу завдяки голу Дячука на останніх хвилинах матчу.

Турнірне становище команд

Програш «Динамівця» відновив інтригу чемпіонату, адже тепер лідер першості має фору лише в один пункт. «Авангард» свій матч виграв і синхронно з «Інбевом» продовжує погоню за «Динамівцем». «Візаж» через участь у першій лізі чемпіонату України свій матч пропускав, що дозволило «Легіону» вийти на четверте місце. Футзалісти «Полісся» у напруженому матчі програли «Легіону» і залишились на шостій сходинці.

«Дасна-Кофеджио»  перемогла і наздогнала свого конкурента – «Атлет-Океан». «Газмяс» програв, а «Медик» обіграв «Комсомолець» і тепер у цих трьох команд по 7 очок. Ось вам справжня боротьба за виживання.

Автор: Роман Буравський, редактор рубрики "Роман Буравський" на ЖЖ.info
Роман Буравський | 07.02.2012 | Переглядів: 7714 | Газмяс, Вища ліга чемпіонату Житомира з фут, ФК Авангард, футзал, Чемпіонат Житомира з футзалу