Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина » Сергей Роздум, 20 хвилин

Александр Шнайдер: Житомирский «Контингент» будет играть в высшей лиге

Вже за декілька місяців стартує новий Чемпіонат України з футзалу у вищій лізі.

Як відомо, Житомир на цих змаганнях представляє ФК «Контингент» – єдина команда в місті, яка грає у професіональній лізі.

На жаль минулий сезон виявився не надто вдалим для житомирян. Вони завершили виступи на останній позиції в турнірній таблиці. Команда мала проблеми з фінансуванням і час від часу опинялась на межі зняття із чемпіонату.

Тож зараз цілком логічним є питання, що буде із командою в новому сезоні. Про це розповів президент ФК «Контингент» Олександр Шнайдер.


– Олександре Веніаміновичу, вже зовсім скоро стартує новий чемпіонат. Чи гратиме в ньому «Контингент» і в якій лізі?

– Команда безперечно буде грати. Більш того, ми й надалі лишаємось у вищій лізі. В кінці травня відбулось засідання Федерації футзалу України і там було вирішено, що ми маємо до кінця червня сплатити першу половину вступного внеску на чемпіонат. А це не багато, не мало, а 40 тисяч гривень. Іншу половину – до кінця серпня. Кошти ми знайшли. Ці гроші за нас сплатив мій гарний друг, десантник і приватний підприємець Володимир Перегуда. Другу частину внеску ми також знайдемо.

– Команда вже почала готуватись до нового сезону?

– Так, на початку липня в спорткомплексі «Динамо» відбувся збір команди, були проведені інструктажі з техніки безпеки, обговорено і затверджено програму підготовки. Далі команда розпочне тренувальний збір для підготовки до чемпіонату.

– Де будуть відбуватись збори?

– Фізична підготовка відбуватиметься в санаторії Дениші. Там є досить гарні умови для цього. Там команда пробуде два тижні. Потім тиждень – в Житомирі. Складно буде потрапити в Алушту, де зазвичай відбувають всі тренувальні збори. Там потрібно заздалегідь бронювати місця. Але ми будемо намагатись провести зборище або там, або в Карпатах чи на Шацьких озерах.

– В цей період «Контингент» прийматиме участь у якихось турнірах чи змаганнях?

– Нам прийшло запрошення на Кубок звільнення Харкова. Можливо, поїдемо туди. Є запрошення на кубок Галичини, кубок Одеси і в Білорусію. Ми поки вивчаємо варіанти, не хочеться з цим переборщити.

– Які завдання будуть ставитись перед командою в сезоні 2010/2011?

– Ми реально оцінюємо свої сили і можливості. Тому основна задача – середина турнірної таблиці. Не нижче. А вже в наступному сезоні ми вже зможемо боротись за першу п’ятірку.

– А як зараз вирішується проблема з фінансуванням команди?

– Це питання й зараз лишається досить важким. Головне, що є бажання самих гравців розпочати тренування. Питання про зарплату так гостро не стоїть. Воно є, але для самих гравців пріоритетом є розпочати тренування, вони в цьому зацікавлені. Найбільша надія, що МЖК все таки почне будувати і тоді гроші на команду точно з’являться. Зараз ми вирішуємо питання по тим об’єктам, по яким ми підписали договори. Дуже затягнулось питання про видачу деяких дозволів, але, думаю, найближчим часом це вдасться вирішити.

МЖК також планує будівництво новобудов в районі Богунії. І там же буде зведено палац спорту європейського зразку, де буде в тому числі і футзальний майданчик. Цей проект вдасться реалізувати і в Житомирі можна буде проводити збори національної збірної. Поки ж ми стикаємось із непорозумінням з боку міського управління архітектури.

– Якась є допомога з боку міської чи обласної влади?

– Ми звертались і в міську, і в обласну адміністрації. Але, на жаль, нам навіть відповідей не надійшло. Але, знаючи ситуацію по бюджету і фінансуванню навіть десь розумієш складність цього питання. Тому ми особливо не розраховуємо на їх допомогу. Будемо шукати спонсорів і меценатів і партнерів.

Автор: Сергей Роздум, 20 хвилин http://zt.20minut.ua/news/10179965
Наш город | 13 Июля 2010 | Просмотров: 9616 | Спорт, футбол, Житомир, Контингент, футзал
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: