Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина » Влад Башинський

Появится ли в Житомире своя футбольная команда?

Команад потрібна місту. Спорт, особливо футбол – це альтернатива вулиці, що допоможе юним вберегтися від негативних уподобань.

Хороша команда – це планка, до рівня якої буде тягнутися одарована молодь, мріючи, і маючи можливість, попасти в неї.

Про це довелось почути в минулу суботу, 4 грудня, на стадіоні «Спартак» де відбувся зимовий турнір по футболу.

ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?


ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?


Вже п’ятий рік підряд, ставши традиційним, він проводиться в першу суботу грудня. Учасники - команди футболістів, які закінчили житомирську спортивну дитячо – юнацьку школу олімпійського резерву «Спартак» в 1988 – 1995 роках. За плечима кожного з гравців майже десять років тренувань під опікою футбольних тренерів.

ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?


ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?


Забігаючи наперед, скажу - не дивлячись на те, що учасникам турніру вже за тридцять, вони, навіть на засніженому, слизькому полі, показували майстерне володіння м’ячем. А їх влучним і потужним ударам по воротах могли б позаздрити гравці іменитих футбольних клубів країни. Не втрачені талант і техніка, яка напрацьована за роки тренувань. І це робило гру цього чисельного житомирського, дійсно футбольного активу, цікавою і видовищною. І приносило насолоду. І не тільки тим, хто спостерігав за грою, а й самим учасникам турніру. Бо людина, яка добре вміє виконувати будь – яку роботу, теж відчуває задоволення.


ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?


День турніру – це радісна зустріч друзів. Її чекають всі випускники СДЮШОР «Спартак», кого обєднала любов до футболу. І це не тільки житомиряни. Немало тих, хто нині проживає в інших містах і навіть країнах – всі вони мріяли стати професіональними футболістами. Дехто з них грав в відомих футбольних клубах України і Росії. Це Руслан Соболевський, Павел Паршин, Юрій Вернидуб, Олександр Паляниця, гравець «Дніпра», виступав і за збірну України по футболу.

ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?

Організатором турніру став підприємець Юрій Кравец, учасник чемпіонатів України по футболу серед молодіжних команд. Його ідею підтримав нині підприємець Олександр Рабдеєв і інші. Олександр і Юрій закінчили спортивну школу в 1990 році, з теплотою і вдячністю згадують свого футбольного тренера Ростислав Михайловича Гордеєва. Він тренував групу 1973 року народження і зародив в душах хлопців любов до футболу, до цікавого життя. І тим самим відвернув їх, і інших юнаків від якихось ризикованих пристрастей. Не випадково турнір має назву «Пам'ять».

Такі ж теплі слова говорять про своїх футбольних наставників і випускники інших років. З них, по рокам народження, і комплектувались команди учасників турніру.

ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?


ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?


Учасники змагань вдячні директору спортивної школи Миколі Сосюрі за його підтримку в проведенні турніру на стадіоні «Спартак». До речі, в звязку з звичайною для грудня мінусовою температурою, були запрошення проводити турнір в закритих приміщеннях. Організатори турніру відмовились - вони навчались футболу, грали в футбол не в тепличних умовах. То ж по – серйозному це повинно бути і зараз.

Всі, з ким довелось розмовляти, єдині в одному: проблема розвитку дитячо – юнацького футболу в Житомирі в тому, що в місті нема професійної команди. Зараз в спортивній школі навчаються талановиті хлопці, але ж у них нема перспектив для росту, мотивації наполегливо працювати. Вони добре розуміють, щоб їх помітили на всеукраїнському рівні, треба показати себе в своїй обласній команді. А її нема. Хоча житомиряни добре пам’ятають славу - «Автомобіліста», «Полісся». Сьогодні, на жаль, про футбольні перспективи Житомира ніхто не говорить.


ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?


ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?


Правда, є заяви губернатора області Сергія Рижука - Житомир буде мати свою футбольну команду. Що ж, поживемо – побачимо.

…Перехідний кубок турніру вручено команді, гравці якої народились в 1974 році. Кубок вручив директор спортивної школи, майстер спорту з футболу Микола Сосюра.


ЧИ ЗЯВИТЬСЯ В ЖИТОМИРІ СВОЯ ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?

Автор: Влад Башинський
Наш город | 06 Декабря 2010 | Просмотров: 9145 | Спорт, Житомир, футбол
Комментариев: 2
rozdum
1 Sergey Rozdum (rozdum)   • 00:39:44, 07 Декабря 2010 [Материал]

могли б і запросити чи хоч попередити, ех(
грають по кутках в тіхаря, а потім соплі пускають, мол нема в нас порту...
иноходец
2 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 11:59:05, 07 Декабря 2010 [Материал]

Думаю, что предупредив вас заранее, проблема футбола в Житомире не была бы решена. Тут заинтересованный спонсор нужен, раз местным властям оно не нужно....

Читайте также на эту тему: