Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

В Житомире может исчезнуть футбольная команда - ФК Контингент

Автор: Прес-служба ФК Контингент, 20 Декабря 2010, 15:44:50
Ще до кінця цього року в Житомирі може зникнути остання професійна футбольна команда - ФК "Контингент”, який зараз виступає в першій лізі Чемпіонату України з футзалу. Команда може знятись із змагань через фінансові труднощі. Саме через них довелось перенести домашню гру, яка мала відбутись минулої суботи, 18 грудня.

Команда має борги за оренду спортзалу в СК "Динамо”, де відбуваються ігри. Керівництво спорткомплексу відмовилось надати зал, поки цю заборгованість не буде погашено. В останній момент президенту ФК "Контингент” вдалось домовитись про перенесення гри, інакше житомирянам була б зарахована технічна поразка. Це було б серйозним деморалізуючим ударом для команди, яка вже виграла чотири зустрічі поспіль.

Не відомо також, чи зможе "Контингент” поїхати на наступну гру, яка має відбутись 25 грудня, в Одесі. Але очевидно, що неявка на гру може потягнути за собою зняття команди з чемпіонату взагалі. Керівництво клубу сподівається, що вихід буде знайдено.

- Нам з великими труднощами вдалось стартувати в першій лізі. Ми залишились без фінансової підтримки. Гравці не мали можливість пройти повний цикл підготовки до чемпіонату. Хлопці грають просто на ентузіазмі. Вони досі не отримали гроші за чотири гри і при цьому зуміли їх виграти. І це лише з двома гравцями на лаві запасних. Я просто пишаюсь їх мужністю і самовіддачею. Але довго так тривати не може. Їм потрібно за щось жити, годувати сім'ї, - пояснює ситуацію президент ФК "Контингент” Олександр Шнайдер. - Професійні гравці завжди в ціні і багато хто з команди вже отримав серйозні пропозиції від команд інших міст. Поки вдається їх утримати в Житомирі. Але якщо зараз дозволити їм піти, команда розвалиться.

За словами Олександра Шнайдера, ігри на старті багато в чому стали можливі завдяки підтримці ТМ "Рудь” та особисто Петра Володимировича Рудя, страховій компанії "Уніка” . Не залишились осторонь проблем команди і керівництво федерації футзалу Житомира. Але самотужки вони не можуть "витягнути” все. Тут потрібна підтримка місцевої влади, як це робиться в усіх інших обласних центрах.

Сергій Роздум

Надія — на нове керівництво міста

ФК "Контингент” зіткнувся із проблемами в дуже невдалий час. В кінці літа та на початку осені, коли почались проблеми, тодішнє керівництво міста цілком було поглинуте виборчою кампанією і мало цікавилось підтримкою професійного спорту. А нинішня команда на чолі з новим міським головою Володимиром Дебоєм, лише прийшла в місто і тільки-но почала розбиратись з тими проблемами, які їм "залишили в спадок”. Хочеться сподіватись, що Володимр Дебой не буде повторювати помилок своїх попередників, проявить себе як справжній господарник і не дозволить зникнути команді, яку так люблять житомирські вболівальники і бояться навіть найсильніші суперники. Та й "Контингент” - це остання професійна команда в нашому місті. Ні футбольної, волейбольної, баскетбольної команди, яка б виступала в професійній лізі в Житомирі просто немає. І наше місто за цим показником взагалі унікальне — єдине, де в такому жахливому стані знаходяться ігрові види спорту.

Наразі для ФК "Контингент” цілком залежить від позиції керівництва міста. І хоча, зрозуміло, знайти кошти в бюджеті на підтримку команди теж задача не з легких. Але проблема навіть не в бюджетних коштах. Без підтримки міського голови знайти спонсорську підтримку бізнесу, як показує досвід, практично нереально. Бізнес має бачити, що міська влада опікується спортом, що підвищить престижність цієї сфери.

І якщо не втрутитись зараз, можна втратити команду, яка здобулаповагу і популярність на всю Україну.

Прес-служба ФК Контингент
Автор: Прес-служба ФК Контингент
Наш город | 20 Декабря 2010 | Просмотров: 10581 | Спорт, футбол, Контингент, футзал
Комментариев: 3
Igmor
1 Igmor (Igmor)   • 16:06:42, 20 Декабря 2010 [Материал]

Когда то давно, когда футбол был просто игрой, а не бизнесом, в него играли настоящие энтузиасты, любители, которые к тому же работали слесарями, учителями, пожарниками... Да чего там далеко ходить - сборная Украины по футболу в каком то отборочном цикле встречалась с островитянами ( не помню точно с кем) - которые в футбол играют в свободное от РАБОТЫ время :)
И маститые профи (Шевченко, Тимощук &K) еле выиграли у этой команды-любителей. Люди хотели и любили играть в футбол и не ждали ни от кого подачек. И к тому же обществу приносили пользу, трудясь водителями, парикмахерами и юристами. Молодцы!
rozdum
2 Sergey Rozdum (rozdum)   • 18:12:18, 20 Декабря 2010 [Материал]

а ви, бачу, ще старої комуністичної закалки. Уявіть, а ще раніше люди жилди в печерах і не забруднювали повітря. Але життя не стоїтиь на місці. Так що ваші вальшиву дешеву комуністичну демагогію залиште при собі
Igmor
3 Igmor (Igmor)   • 16:58:03, 21 Декабря 2010 [Материал]

Жалко, что этот бред (from rozdum) не прочитают ребята с Фарерских островов ( там, кстати, коммунизмом не пахнет)
:)))

Читайте также на эту тему: