Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

Поднятие цен, на проезд в маршрутках, отложили

Автор: Юрий Моисеев, 05 Апреля 2011, 13:07:00
У Житомирі «Фронт Змін» відстоює обгрунтоване підняття вартості проїзду у автотранспорті

Під час обговорення проекту рішення міськвиконкому "Про погодження вартості проїзду пасажирів автомобільним транспортом по місту Житомиру»” депутат Житомирської міської ради від «Фронту Змін» Юрій Мойсеєв наголосив, що перед підняттям цін на проїзд у міському транспорті громадськість повинна ознайомитись з усіма розрахунками.

«Як і наскільки повинна зрости вартість проїзду необхідно обґрунтувати. На громадських слуханнях детальних розрахунків не надано. Отже, немає що обговорювати», - сказав Юрій Мойсеєв.

За його словами, перевізники вважають, що через подорожчання пального, зростання цін на запчастини та вартість ремонту авто, проїзд у маршрутних таксі має коштувати не менше 2,5 грн. У цій вартості не враховано необхідність збільшення зарплати водіям та покращення якості проїзду. Актуальною проблемою для житомирян є те, що маршрутні таксі «збиваються» з графіка та рідко курсують, або взагалі відсутні у вечірній час після 19:00.

Також, депутат наголосив, що необхідно на зупинках вивісити таблички з графіками руху маршрутних таксі та терміново вирішити питання побудови вбиралень на кінцевих зупинках транспорту.

«До підвищення цін потрібно підходити комплексно. Слід враховувати думку не лише влади, а й громадськості та перевізників. Лише після економічного обґрунтування вартості проїзду, міністерської експертизи та обговорення питання по суті, можна буде ухвалювати прийнятне рішення», - підсумував Мойсеєв.

Проект рішення відправлено на доопрацювання, а розрахунки вартості проїзду на експертизу до профільного міністерства. У середу на вимогу «Фронту Змін» будуть оприлюдненні детальні розрахунки вартості проїзду у міських маршрутних таксі, а за тиждень відбудуться повторні громадські слухання, в яких візьмуть участь депутати від «Фронту Змін».

Житомир, 10014, вул. Бородія, 32, 0412-42-28-78
Автор: Юрий Моисеев
Наш город | 05 Апреля 2011 | Просмотров: 10186 | Житомир, маршрутки
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: