Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Наш город
 

Підвищення тарифу на проїзд у маршрутках Житомира до 5 грн обговорювали на засіданні виконкому

Автор: Леся Шиндирук, 15 Мая 2017, 21:02:20 Підвищення тарифу на проїзд у маршрутках Житомира до 5 грн обговорювали на  засіданні виконкому
Сьогодні 15 травня, за день до засідання виконкому, його члени вирішили ще раз подискутувати з приводу доцільності підвищення тарифу на проїзд у житомирських маршрутках до 5 грн, під час окремої робочої наради і запросили ряд документів від заступника житомирського міського голови Дмитра Ткачука.

Також на нараду завітали і представники громадськості, що не бажають підняття вартості на проїзд і також вимагали аргументації від Ткачука та інших депутатів. Членів виконкому турбували найбільше порівняльні таблиці, що демонструють вартість проїзду у інших областях. За словами Ткачука фіксована вартість проїзду у 3 грн залишилась лише у 3-ох областях, до яких входить і Житомир.

Активісти ж вимагали підтвердження звітів перевізників на експертному рівні, так як за їхніми словами: «Перевізник – людина зацікавлена і завжди буде працювати на примноження прибутку, а не думатиме про людей…».

Заступник мера реагує на такі заяви наступним чином: «Коли перевірявся пасажиропоток у маршрутках із громадськості до його дослідження долучилось всього 5 людей. Зараз прийшли ті люди, що всього не знають, а для того аби знати потрібно було брати участь у процесі роботи тих самих експертів. Якщо вони впевнені, що ми щось не донесли нехай надають альтернативну інформацію, що протирічить нашій».

16 травня, виконавчий комітет Житомирської міської ради повторно розгляне питання підвищення проїзду у маршрутках. Відповідний проект рішення розміщений на офіційному сайті органу місцевого самоврядування від 15 травня. Під час минулого засідання для прийняття відповідного рішення виконкому не вистачило всього одного голосу.
Автор: Леся Шиндирук
Наш город | 15 Мая 2017 | Просмотров: 3105 | цен, Житомир, маршрутки

Читайте также на эту тему: