Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Среда, 25 Мая 2022    04:04:44

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Роман Давиденко
Роман Давиденко      Авторская колонка

Роман Давиденко

кандидат в народные депутаты 62 округ г. Житомир

статей автора: 40


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Роман Давиденко
Роман Давиденко
Що хочу Вам побажати Друзі у Новому Році!

НЕХАЙ СТАРИЙ РІК забере з собою ненависть і несприйняття одне одного, якщо таке було, незрозуміло звідки з'явилося у ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ, від яких багато чого залежить у житті, але на жаль, не все у світі. Взаємопорозуміння - це зараз головне.

 

30 Декабря 2015 1875 0 5.0
Роман Давиденко
Роман Давиденко
Актуальне питання..

Я вніс пропозицію, про зібра...ння позачерговоі Селищноі Ради Олевського району, Житомирськоі ОблРади, а по можливості Верховноі Ради, шоб на порядок денний було винесено питання про екологічну катастрофу та екоцид на Житомирщині, внаслідок знищення копачами природи. Та другу пропозицію, щодо зняття мораторію на проведення екологічних інспекцій, та дієвих інструментів впливу на копачів, організаторів, та скуповувачів.
Пропозиціі пройшли обидві. По підсумку 3+2.

 
18 Июня 2015 1284 1 3.0
Роман Давиденко
Роман Давиденко
Не тримайте нас за ідіотів і не треба нас лякати, вже лякані.
      Ви не повірите, як я хочу написати щось позитивне. Про те, як  відбудовується мій рідний Житомир, як залучаються інвестиції та запроваджуються новітні технології, про те, як виконуються обіцянки житомирських народних обранців, які хизувались безпрецедентною народною довірою, наданою на виборах. Як закінчиться війна «за дві неділі» і заб’є фонтан у центрі міста, про що обіцяв Президент України, перед час своєї передвиборної промови у Житомирі - на Майдані.Як діти гуляють по парку і насолоджуються мирним небом. Але зробити не можу, бо всього цього поки що немає.

Підсумовуючи, хочу нагади житомирській владі, що ви звичайні менеджери, яких найняв народ на зарплату, і якщо ви про свої обіцянки забули, то про них ніхто не забув і невдовзі нагадають.
21 Января 2015 1935 0 5.0
Роман Давиденко
Роман Давиденко
Давайте делать паузы в “боях”.

Судя по тем общественникам, которые поют оды нашему Президенту в связи с его гениальностью и исключительностью, и какой он молодец, что выдерживает паузы боях в противостоянии с "террористами”, сдает украинскую территорию и не дает мировой общественности перейти меру возмущении и озабоченности (не разочаровывает Запад) хочу заметить следующее:

04 Ноября 2014 1650 4 3.0
Роман Давиденко
Роман Давиденко
Фальшиве гасло псевдополітика - то ознака фальшивої людини
Політикі початківці, чи ті хто себе такими вважають, досить часто допускають елементарні помилки, піддаючись на перспективні політичні проекти, не розуміючи, що за ними стоїть, і яку політичну силу чи фінансову групу підтримують.
25 Сентября 2014 2133 0 5.0
Роман Давиденко
Роман Давиденко
Про миф российской армии.
На днях завязалась полемика со своим однокурсником (назовем его Петров) из России из военного училища, по поводу нашего Президента и ситуации на Донбассе. Вот что он пишет: "Рома о чем ты говоришь?! Какое оружие какие боевики?! Гибнут простые люди!!!
16 Июля 2014 2145 0 2.6
Роман Давиденко
Роман Давиденко
Поганий знак.
Поганий знак, що Юрій Луценко, хоче виправдати та реабілітувати в очах суспільства Р. Ахметова. Дуже поганий! Ніколи не подумав, що разом зі мною пліч, о пліч стояв цей одіозний олігарх. Та, щити та каскі з протигазами було оплачено з його багатоміліардних рахунків.
10 Июня 2014 2550 3 3.0
Роман Давиденко
Роман Давиденко
Тектонічна політика.
Пам'ятаєте, як Майдан просив Схід України та Донбас, вставай - піднімайся? Як просили шахтарів сказати своє вагоме слово, як В. Кличко єдиний з опозиціонерів, на той час, ходив до антимайдану, та спілкувався з людьми зі сходу, та топазами
23 Апреля 2014 2182 0 5.0
Роман Давиденко
Роман Давиденко
Без права на помилку.
Час невблаганно біжить. Час слів та перемовин вичерпано. Вичерпано, тому що сторони не можуть і не бажають домовитися. Потуги та заклики вдаваних парламентарів від влади та "дутих авторитетів" - чого ви не хочете сісти за стіл переговорів з владою і домовитися.
28 Ноября 2013 2356 2 0.0
Роман Давиденко
Роман Давиденко
XXI сторіччя. Україна. Хаос.

Українці все життя ненавиділи панів. Панів, які поставили себе над українцями і сказали, що простому українцю так буде краще. Це щеплення, вже було зроблено? дуже давно і відторгнення, цієї бацили, бацили ненажерлевого панства, зараз відбувається. В Україні, ніколи не приживеться "вертикаль" (президент) влади, тільки "горизонталь" ( Верховна Рада) і ця "горизонталь" влади, дасть можливість одному, можливо прем'ер-міністру висловити, що ця "горизонталь" прийняла рішення, хоче його поширення та запровадити як Закон. Коли, це зрозуміють у Верховній Раді Народні Депутати, тоді буде нове зрозуміле життя, свіжий подих політики і прокинеться сенс в тому, що роблять Народні Обранці. Все залежить від Вас! Юристи які вийшли з ПР, це зрозуміли одразу!

19 Ноября 2013 2103 0 0.0
1 2 »