ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Гаджети та технології |
Безпровідні навушники стають дедалі популярнішими, коли з'являються нові пристрої. Але чи є в них дещо більше, ніж здається на перший погляд? Маючи на увазі так багато переваг, недоліків та несподіваних проблем, як дізнатися, чи варто купувати пару бездротових навушників чи ні? Нижче ви знайдете аналіз деяких плюсів і мінусів бездротових навушників та їх переваг перед дротовими навушниками.
Оскільки бездротові навушники підключаються безпосередньо до аудіоплеєра або смартфона без проводів, вони майже завжди зручніші, ніж дротові варіанти. Вони також більш портативні та забезпечують більшу свободу.
Звук бездротових навушників передається на певній частоті і перетворюється на аналоговий, коли звук досягає навушників. У проводових навушниках звуковий сигнал проходить по кабелю, і якщо кабель фізично пошкоджений або погано зроблений, він просто додасть небажаного шуму або шипіння. В іншому провідні навушники набагато краще.
Середня затримка Bluetooth у навушниках становить від 200 до 300 мс. Все, що менше 200 мс, можна вважати вищою за середню. Затримка в 200 мс може здатися незначною при перегляді фільмів, але її все ж таки недостатньо для плавного перегляду.
Найчастіше бездротові навушники важать більше своїх провідних аналогів. Ось приклад. Є маса дротових важких навушників типу Audeze LCD-3 вагою 635 грамів. Якби існувала його бездротова версія, вона важила б на кілька грамів більше. Тому що крім каркасу гарнітури, оголів'я, амбушур, драйверів, магнітів і котушок, у бездротових навушниках також є акумулятори, модуль Bluetooth, модуль порту зарядки і, можливо, навіть кілька мікрофонів, що звичайно додає вагу навушникам.
Джерело: https://itechua.com/articles/178589
Автор: Мария Никулина, редактор рубрики "Гаджети та технології" на ЖЖ.info