Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Будинок та затишок

Види прихованих дверей

Автор: Оксана Загороднюк, 22.11.2023, 07:49:51 Види прихованих дверей
Для встановлення дверей із попереднім оздобленням необхідний процес монтажу, що містить установку прихованого короба і підвішування конструкції. Однак у таких випадках повністю досягти невидимості практично неможливо через складність підбору точного відтінку шпалер або фарби. Купити Двері Прихованого Монтажу можна у нас на сайті https://triodveri.ua/skritie-dveri/, ви без проблем зможете оформити замовлення не виходячи з дому.

Двері, готові до оздоблення, є більш економічним варіантом, однак для їх завершення потрібні додаткові етапи. Після встановлення конструкції необхідно приділити увагу декоруванню дверей, наприклад, шляхом покриття шпалерами, що гармоніюють з відтінком стін, або фарбування в обраний колір.

Існує безліч відмінностей між орними і прихованими дверима, аналогічними тим, які використовуються в гардеробних. Цей варіант чудово підходить для ефективного використання простору в обмежених приміщеннях, таких як гардероби.

Ще одним вельми популярним варіантом є скляні двері. Їх встановлення здійснюється відповідно до концепції прихованих дверей, що надає їм повну гармонію з дизайном інтер'єру. При цьому дані полотна готові до експлуатації без необхідності проведення додаткових підготовчих робіт.

Види оздоблень

Якщо у вас в наявності двері, призначені для подальшого доопрацювання, то існує безліч способів надання їм унікального вигляду. Деякі з популярних методів включають:

  • Оздоблення поверхні дверного полотна шпалерами, що є одним з найбільш широко поширених варіантів.
  • Застосування різних декоративних елементів, таких як рейки, ламінат та інші оздоблювальні матеріали з дерева, ідеально підходить для створення інтер'єрів з натуральною естетикою. Важливо врахувати, що оформлення стіни має відповідати тому самому стилю.
  • Фарбування - дверне полотно легко підпорядкувати відтінкам стін або скористатися оригінальнішим підходом: пофарбувати половину стіни разом із дверима, а потім додати випадкові мазки фарби, з'єднуючи обидві поверхні в хаотичному порядку.


Розуміння тонкощів створення аналогічної структури може становити значні труднощі для тих, хто тільки починає. У зв'язку з цим звернення до нашої спеціалізованого магазину дверей Тріо Двері https://triodveri.ua/, який вам допоможе успішно розв'язати ці задачі. Ми готові надати кваліфіковану підтримку при оформленні вашого інтер'єру, враховуючи всі аспекти естетики, практичності та функціональності.

Автор: Оксана Загороднюк, редактор рубрики "Будинок та затишок" на ЖЖ.info
Будинок та затишок | 22.11.2023 | Переглядів: 358 | дом, Двери, мебель, прихована система

Читайте також на цю тему: