Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Шоппинг » Строительство
 

Як швидко і якісно доставити бетон на висоту: все про бетононасоси та їхню оренду

Автор: Сергей Ковальчук, 01 Октября 2023, 22:46:30 Як швидко і якісно доставити бетон на висоту: все про бетононасоси та їхню оренду
Бетон - це один із найпопулярніших матеріалів у будівництві. Його використовують для зведення фундаментів, стін, перекриттів, а також для створення дорожніх покриттів та інших інженерних споруд. У процесі будівництва дуже важливо забезпечити швидку і якісну доставку бетону на об'єкт. Для цього використовуються спеціальні пристрої - бетононасоси. У даній статті ми разом з фахівцем компанії https://vkservice.com.ua/ua/ розглянемо, коли потрібен бетононасос, які види бувають, яка рухливість бетону для бетононасоса і як взяти бетононасос в оренду в компанії ВК Сервіс.

Коли потрібен бетононасос?

Бетононасос - це пристрій, який використовується для транспортування бетону на висоту або на відстань. Він складається з насоса і трубопроводу, по якому подається бетон. Бетононасоси необхідні в тих випадках, коли неможливо доставити бетон на об'єкт за допомогою самоскида або коли потрібна точність подачі бетону в певне місце. Наприклад, якщо будується висотна будівля або об'єкт на території з обмеженим доступом для транспорту.

Які види бетононасосів бувають?

Існує кілька видів бетононасосів:

  • Штангові бетононасоси - це найбільш поширений тип. Вони являють собою насос з довгою штангою, яка може досягати висоти до 60 метрів. Штангові бетононасоси використовуються для доставки бетону на висоту.
  • Лінійні бетононасоси - це пристрої, які використовуються для транспортування бетону на відстань. Вони дають змогу доставляти бетон на відстань до 300 метрів і висоту до 100 метрів.
  • Мобільні бетононасоси - це пристрої, які можна переміщати по об'єкту будівництва. Вони оснащені колесами і можуть пересуватися по будь-якій поверхні. Мобільні бетононасоси використовуються для транспортування бетону на невеликі відстані.
 

Яка рухливість бетону для бетононасоса?

При використанні бетононасоса дуже важливо враховувати рухливість бетону. Рухливість - це здатність бетону до самостійного розподілу всередині форми. Чим вища рухливість, тим краще бетон підходить для транспортування за допомогою бетононасоса. Оптимальна рухливість для бетононасоса - від 12 до 18 см.

Що таке лінійний бетононасос?

Лінійний бетононасос - це пристрій, який використовується для транспортування бетону на відстань. Він складається з насоса і гнучкого шланга, по якому подається бетон. Лінійні бетононасоси дають змогу доставляти бетон на відстань до 300 метрів і висоту до 100 метрів. Вони оснащені спеціальним пристроєм для регулювання тиску, що дає змогу точно дозувати подачу бетону.

Скільки кубів бетону залишається?

Кількість кубів бетону, яка залишається в бетононасосі, залежить від його місткості. Наприклад, для бетононасоса місткістю 36 куб. метрів, залишок бетону може становити від 0,5 до 1 куб. метра. Залишок бетону необхідно враховувати під час замовлення бетононасоса, щоб уникнути надлишків або нестачі бетону на об'єкті.

Як взяти бетононасос в оренду?

Компанія ВК Сервіс надає послуги з оренди бетононасосів різної місткості та типів. Для замовлення бетононасоса необхідно зв'язатися з менеджерами компанії телефоном або через сайт. Менеджери допоможуть вибрати відповідний тип бетононасоса і розрахувати вартість оренди. Також компанія надає послуги з доставки та встановлення бетононасоса на об'єкті. Оренда бетононасоса в компанії ВК Сервіс - це швидко, зручно і вигідно для замовника.

Таким чином, оренда бетононасоса в компанії ВК Сервіс - це оптимальне рішення для швидкої і якісної доставки бетону на висоту. Завдяки використанню сучасного обладнання та кваліфікованих фахівців, ми гарантуємо безпеку і ефективність виконання будь-яких будівельних завдань. Звертайтеся до нас і отримуйте професійну допомогу у вирішенні ваших будівельних завдань.

Автор: Сергей Ковальчук
Строительство | 01 Октября 2023 | Просмотров: 853 | аренда техники, спецтехника, бетононасос

Читайте также на эту тему: