ЖЖ інфо » Статті » Україна |
Закінчилися гроші, а до найближчої зарплати ще декілька днів? Хочеться не проґавити гарячу путівку чи новий телевізор по акції? Перше, що спадає на думку, – звернутися до родичів с проханням про допомогу. Але що робити тим, хто родичів не має, або ті й самі шукають, де б запозичити грошей? Треба обирати інші способи відшукати готівку.
Є декілька варіантів – взяти гроші в борг в кредитному онлайн-сервісі або звернутися до банку. Кожен з них має свої недоліки і переваги.
Та навіть наявність усього цього не гарантує, що кредит буде схвалено.
Мікрофінансові компанії діють набагато простіше. Тут вам нададуть позику в 99% випадків, та не будуть прискіпуватись до поганої кредитної історії, відсутності застави або поручителів. Проте, за все доводиться платити, і МФО в цьому питанні не є винятком. За тимчасове користування грошима, які вам дадуть майже під чесне слово, доведеться сплатити досить великий відсоток. Причому, якщо банки оперують поняттями «річна» або «щомісячна» відсоткова ставка, то кредитний онлайн-сервіс нараховує відсотки за кожен день користування коштами.
Щоб дистанційно взяти гроші в борг, треба мати пластикову картку, емітовану будь-яким банком України, та громадянський паспорт. Для отримання коштів достатньо перейти на сайт сервіса - позичальника та заповнити заявку. Там потрібно вказати:
Додатково треба верифікувати картку, на яку ви плануєте отримати кошти. Зробити це нескладно, на сайтах застосовуються спеціальні підказки, що та як треба робити. Весь процес автоматизовано. Сервіс швидко перевірить надані вами відомості, та прийме рішення щодо схвалення кредиту.
Деякі сервіси вимагають додатково відправити сканкопії паспорту або зробити селфі з відкритим біля обличчя документом. Це потрібно для того, щоб унеможливити ситуацію, коли позику оформлюють шахраї, до рук яких потрапив ваш документ.
Більшість мікрокредитних фірм пропонують декілька способів повернення грошей, тож можна скористатися будь-яким з них. До прикладу, онлайн-сервіс кредитування «Дінеро» пропонує такі варіанти:
Деякі організації приймають також оплату поштовим переказом, але це досить незручно. Крім того, поштовий, втім як і банківський переказ коштів, займає від 3 до 5 робочих днів, тому варто слідкувати за строками погашення боргу.
Автор: Олег Ковальский, редактор рубрики "Україна" на ЖЖ.info