Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Прес-релізи, Україна

Справді обманювати не гоже

Автор: Мар'ян Осика, 23.10.2014, 09:39:41
Третій священник письмово заперечив неправду від кандидата у народні депутати В.Кропивницького

Ще зі шкільних років на уроці української мови я вперше довідався про те, хто першим кричить: «Тримай злодія!». Так, злодій.

З тих пір сплинуло десятки літ. А цьогоріч я зрозумів, що за цією ж аналогією один із кандидат у народні депутати, вирішив процитувати 9-ту Божу заповідь про те, що не можна обманювати, адресувавши її у брутальній формі до свого політичного опонента: «Не збреши!», чим продемонстрував громадськості свій справжній «рівень культури» та свою сутність.

Що ж спонукало Володимира Кропивницького на такий випад супроти Віктора Развадовського?

Виявляється, йому не сподобалося, що у своєму цьогорічному Звіті перед виборцями, який є не чиєюсь примхою, а вимогою вітчизняного законодавства, народний депутат України повідомив про те, яким релігійним храмам надавав фінансову допомогу на будівельно-ремонтні роботи. І, зокрема, що серед таких згадав Свято-Юріївську церкву в обласному центрі - одну із понад півсотні духовних світлиць, для якої теж у поточному році було щиросердно зроблено фінансове пожертвування (а не «привоз» двох тисяч гривень, «подачка» під час виборчого процесу, як стверджується в обвинуваченні).

Адже уже 16 жовтня 2014 року настоятель Свято-Юріївської церкви у Заяві (додається), написаній власноручно та адресованій Центральній виборчій комісії, спростував цей наклеп «з повагою»: «ЧИ ПРАВДИВИЙ ЗВІТ ПАНА РАЗВАДОВСЬКОГО?», опублікований стотисячними тиражами в інформаційно-аналітичних бюлетенях на правах політичної реклами, замовлених кандидатом у народні депутати Володимиром Кропивницьким.

У самому ж Звіті народного депутата Віктора Развадовського цьому питанню відведено п'ять слів. Причому сума пожертвування взагалі не вказується. Як і те, що посильна допомога цьому храму надавалася й минулого року. І вже точно ніхто не намагався приписати собі заслуги у зведенні Свято-Юрівської церкви (точніше дерев'яної каплички, бо згідно з проектом власне церква має тути цегляною і мати зовсім інший вигляд, але Володимир Кропивницький цього може і не знає). І тим більше ніхто не прагнув образити того, хто зі своєю родиною зробив для її будівництва значно більше.

Хоч би тому, що Віктор Развадовський з Божою поміччю побудував не один релігійний храм, допоміг встановити чи не в кожній другій духовній світлиці дзвони і тільки за півтора роки газифікував понад 20 церков та костьолів, вишукавши для цього близько 460 тис. грн.

До слова, ще у 2012 році під час чергових виборів народних депутатів Володимир Кропивницький через свій інформаційний бюлетень «Поліська правда» від 18 жовтня 2012 року № 6 (замовником та відповідальним за випуск якого значився він особисто) поширив неправду, що має підтримку Благочинних отців Чуднівськго та Романівського районів. У підсумку ця неправда була письмово спростовано самими протоієреями Андрієм та Василієм (копії листів додаються).

Автор: Мар'ян Осика, редактор рубрики "Україна" на ЖЖ.info


Україна | 23.10.2014 | Переглядів: 1480

Коментарів: 0