Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Украина
 

Чому так важлива допомога адвоката

Автор: Євгеній Вашковський, 24 Мая 2016, 21:11:26 Чому так важлива допомога адвоката


На відміну від інших юристів, адвокат несе відповідальність за якість правової допомоги, так як його діяльність контролює регіональна комісія адвокатури, пише сайт strateg-llc.com.

 

Переваги роботи з адвокатом


Діяльність адвоката є трудомістким творчим процесом, правильним дозволом неординарною життєвій ситуації. Ця робота починається з ознайомлення з усіма обставинами справи, які потрібно осмислити, проаналізувати, провести правильну лінію захисту. Кожен фахівець повинен мати відповідну освіту і досвід роботи, щоб надавати ефективну юридичну допомогу.

 

Участь адвоката при проведенні слідчих дій дуже важливо:

  • Сама присутність адвоката безпосередньо на слідчій дії може змінити лінію поведінки самого слідчого. Участь адвоката не дасть слідчому тиснути на свідка або підозрюваного, залякувати когось із учасників слідчої дії, застосовувати всілякі хитрощі. Правоохоронці в такому випадку повинні будуть діяти строго за процедурою, безпосередньо прописаної в законі.
  • Безумовно, грамотний адвокат перед самим допитом обов'язковим чином проводить зустріч з клієнтом, на ній разом з клієнтом визначається безпосередньо з позицією у справі, проводить розробку поведінки на допиті, психологічно готує клієнта. Адже правильна підготовка до допиту може визначити його результат, а також наслідки для допитуваного.
  • Адвокатські послуги просто незамінні в ході слідчої дії. Адвокат завжди допоможе своєму клієнтові не потрапити в «пастку», поставлену слідчим, або піти від відповіді на будь-яке підступне запитання. Ще адвокат зафіксує можливі порушення, допущені правоохоронцями, а це в подальшому послужить підставою для відхилення доказів.


Участь адвоката може вселити в клієнта додаткову впевненість і дозволити легше пережити важкі години.

Послуги адвоката є надійним захистом ваших інтересів при розгляді в суді. При цьому варто враховувати той факт, що навіть якщо вам відомо про закон на вашому боці, не завжди можливо добитися справедливості лише власними зусиллями. І тільки допомога кваліфікованого адвоката допоможе вирішити будь-яку вашу проблему, яку доводиться вирішувати тільки через судове засідання, що важливо в наш час.

При всьому цьому дуже важливо зрозуміти і те, що до послуг адвоката, незалежно від його спрямованості, потрібно вдаватися виключно на самому початку справи, коли ще можна щось зробити, а не тоді, коли вже зроблено величезну кількість помилок. В цьому випадку адвокату потрібно буде не тільки вирішувати головне питання, а й виправляти всі помилки, які можуть істотно ускладнити справу.

Автор: Євгеній Вашковський
Украина | 24 Мая 2016 | Просмотров: 1519 | юристы, адвокаты

Читайте также на эту тему: