Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Украина
 

Радіатори опалення, які краще вибрати

Автор: Михайло Дорохін, 08 Октября 2016, 16:06:40 Радіатори опалення, які краще вибрати
Сьогодні, щоб система водяного опалення була повноцінна і приносила бажаний ефект, необхідно врахувати безліч різних нюансів, вибрати котел опалення і труби, по яких буде циркулювати вода. Однак зараз уже не актуальні прості труби, якими користувалися раніше, адже нині популярні радіатори, пише сайт http://arma-lux.com.ua/vse-radiatory.

Саме з радіаторами система водяного опалення буде ефективною, даючи оптимальний результат, але ось невдача: які потрібно вибирати радіатори? Цей поширений питання виникає у багатьох, хто вирішив змінити труби в системі опалення або хоче замінити наявні радіатори новішими і сучасними. Для правильного вибору радіаторів потрібно спочатку детально вивчити їх особливості, адже потрібно купити тільки той варіант пристроїв, який зможе забезпечити комфортну атмосферу в приміщенні.

Є чотири види радіаторів, які відрізняються матеріалом, це:
  •  алюмінієві;
  •  чавунні;
  •  сталеві;
  •  біметалеві

Щоб правильно вибрати радіатори опалення, варто для початку визначитися, де саме вони будуть монтуватися, адже від цього безпосередньо залежить ефективність їх подальшої експлуатації. Також важливо знати, яка потрібна тепловіддача. Крім цього варто враховувати тиск в системі опалення, максимальну температуру і агресивність теплоносія. Також дуже важливий при виборі батарей і діаметр труб.

Варто приділити увагу і дизайну радіаторів, адже набагато приємніше, коли виріб має гарний вигляд і володіє підвищеною безпекою в плані травм. Важливо і те, чи можна буде регулювати на радіаторі рівень тепла.
Звичайно, для жителів України буде звичніше купувати радіатори з чавуну, адже цей матеріал відомий і часто використовуваний в системах опалення країни. Чавунні радіатори володіють найвищим терміном експлуатації.

Одного разу купивши радіатор з цього матеріалу, його можна не міняти більше п'ятдесяти років. Також чавунні радіатори можуть виносити будь-які труднощі в системі опалення, які у нас, на жаль, зустрічаються дуже часто в комунальному господарстві. Теплоносії, які подаються з центральної котельні, найчастіше жахливого якості. Тому в цьому випадку буде розумно купити саме чавунні радіатори, які легко переносять і брудні теплоносії, і агресивні середовища, але мінусом буде велика вага виробу.

Величезним попитом сьогодні користується - алюмінієвий радіатор, адже виріб привабливо зовні, він сучаснішою і стильний. Такий радіатор має відмінну теплову потужність, але от якщо потрібно встановити в квартиру, будинок, де є центральне опалення, то такий виріб може не витримати різних сюрпризів, які не страшні чавунних радіаторів.

Алюмінієвий радіатор вимагає до себе підвищеної уваги і тому теплоносій повинен бути чистим, адже якщо вода в системі поганої якості, то є ймовірність того, що всередині виробу буде розвиватися корозія. Через корозію радіатор ламається і втрачає свої якості. Мінусом вважається і газоутворення, тому виріб оснащено клапаном для спуску повітря.

Такий радіатор має невелику вагу і легко монтується. Встановлювати алюмінієвий радіатор рекомендують в приватних будинках з сучасною системою опалення.

Чималою популярністю користуються і сталеві радіатори, які виготовляються в вигляді панельної конструкції. Такий виріб має унікальну тепловіддачу і інерцію, яка дозволяє регулювати температуру.

Сталевий радіатор погано переносить гідроудари і може запросто роздутися або навіть вибухнути через це. Вода в виріб повинна бути постійно, адже може виникнути ризик корозії. Такі радіатори не слід встановлювати в квартирах з центральним опаленням.

Ідеальними радіаторами вважаються - біметалеві, адже такі вироби мають відмінну тепловіддачею, стійкі до високого тиску всередині системи, а також легко переносять гідроудари, стабільні до руйнувань, крім усього цього у них великий експлуатаційний термін.

Біметалічні радіатори мають відмінне оформлення і ідеально підійдуть для будь-якого інтер'єру. Вибирати радіатор потрібно, спираючись на бажану потужність обігріву, адже якщо виріб підібрано правильно, то в приміщенні буде комфортно жити.
Автор: Михайло Дорохін
Украина | 08 Октября 2016 | Просмотров: 3501 | отопление

Читайте также на эту тему: