Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 20 Апреля 2021    05:26:16
Главная » Новости » Житомир » Экономика » 2015 » Сентябрь » 28 » 06:00:54

Поспішайте утеплюватись з Ощадбанком!

28 Сентября 2015, 15:05:15 3307 4

Поспішайте утеплюватись з Ощадбанком! Зниження  відсоткової ставки за «теплими» кредитами та перші холоди – додаткові аргументи на користь того, щоб скористатись державною програмою енергоефективності.

Багато хто вже встиг «підготувати сани влітку» – утеплити житло, отримавши державну підтримку. Щодня понад 450 людей одержують в Ощадбанку «теплі» кредити за програмою «Ощадний дім». Загалом банком вже видано 26,4 тис. кредитів на загальну суму понад 439 млн. грн.

У рамках цієї урядової програми кожен може отримати кредит на впровадження енергоефективних заходів як в окремій квартирі, так і в приватному  будинку. Найважливіше те, що держава готова допомогти та компенсувати 20 відсотків суми кредиту на придбання окремих видів котлів та 30 відсотків – на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Обсяги державної компенсації вражають! На рахунки позичальників вже перераховано 39 млн. грн.

Особливу увагу уряд приділив громадянам, які потребують додаткової підтримки та є одержувачами субсидій. У серпні згідно з постановою Кабінету Міністрів України державну компенсацію для осіб, яким призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, збільшено до 70 відсотків суми «теплого кредиту».
 

Розглянемо це на прикладі


Якщо одержувач субсидії хоче придбати у кредит твердопаливний котел або енергозберігаючі вікна вартістю 20 тис. грн., він може отримати кредит в Ощадбанку на суму 18 тис. грн. При цьому його власний внесок становитиме 2 тис. грн., а держава поверне 12 тис. грн. за котел та 12600 грн. за вікна.

Програма «Ощадний дім» діє і для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). У такому разі всі мешканці будинку мають реальну можливість не лише утеплити квартири, а й значно заощадити на щомісячних платежах. Встановлений у модернізованому будинку лічильник буде переконливим свідченням реальної економії енергії. Для ОСББ державна підтримка становить 40 відсотків кредиту, залученого для впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках. ЖБК (житлово-будівельні кооперативи) також можуть звертатись до Ощадбанку для отримання кредиту за умови подальшої реорганізації в ОСББ або затвердження статуту в необхідній редакції.

Якщо серед мешканців будинку є отримувачі субсидії, державна компенсація розраховується залежно від кількості квартир, на які оформлено субсидію і може досягати 70%.

Для ОСББ Житомирщини на сесії обласної ради прийнято рішеня про компенсацію 15% від тіла кредиту (максимум 10 тис.грн.) Для Житомирян Міська рада ще й компенсує всі нараховані % по кредиту ОСББ.


На Житомирщині вже 2 ОСББ скористались та оцінили з повна програму «Ощадний дім» від Ощадбанку.

У липні банк значно спростив процедуру отримання енергоефективних кредитів для ОСББ і ЖБК. Зокрема, значно скорочено пакет документів для одержання кредиту, зменшено з 95 до 85 відсотків обов’язковий рівень находжень платежів ОСББ, строк існування яких становить більше 12 місяців, скасовано вимогу щодо кількості власників квартир/нежитлових приміщень, які обов’язково мають бути членами ОСББ, встановлено єдину вимогу до голосування за будь-яким проектом – "ЗА" 75% голосів співвласників.

Ощадбанк є ключовим партнером уряду в реалізації державної програми енергоефективності та готовий надавати всі необхідні консультації щодо оформлення «теплих» кредитів на регіональному рівні. Тому, поки ще є час і можливість, скористайтесь програмою «Ощадний дім». Головне – це вигідно!

Більш детальна інформація – в Контакт-центрі (тел.: 0-800-210-800), у відділеннях або на офіційному сайті Ощадбанку (www.oschadbank.ua).

Тэги: ощадбанк, Житомир, отопление

Новости партнеров
Комментариев: 4
Karab
1 Сергей (Karab)   • 10:32:19, 28 Сентября 2015 [Материал]

Лозунг должен быть таким: "Ощадбанк всегда готов на Вас нагреться"
nik41
2 nikolay (nik41)   • 13:48:52, 28 Сентября 2015 [Материал]

Ув.Сергей,Вы правы на 50%(согните для наглядности руку в локтевом суставе).
Остальные 50% с Вас "нагреют" за утепление своей квартиры в многоэтажном доме,если Вы перед этим не согласовали эту процедуру с соседями в письменном виде,не получили разрешения архитектурного отдела горисполкома и еще нескольких бумаг от других "разрешителей".
В противном случае ЖЭК имеет законное право содрать со стены многоэтажки Ваш с Ощадбанком пилотный проект...
.
И такие попытки уже есть,как когда-то пытались собирать
плату за спутниковые тарелки.
garold
4 Кonstantin (garold)   • 20:17:00, 28 Сентября 2015 [Материал]

Ото вы брехло,или факты содранного утеплителя в студию!!!!
RapidDuck
3 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 16:25:32, 28 Сентября 2015 [Материал]

Не все так просто.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus