Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 22 Апреля 2021    23:53:17
Главная » Новости » Житомир » Город » 2021 » Февраль » 26 » 18:30:38

Компанія «Рудь» на виставці в Дубаї     Реклама  

26 Февраля 2021, 18:37:29 3394 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Компанія «Рудь» на виставці в Дубаї

Компанія «Рудь» представила свою продукцію на виставці «Галфуд» (Gulfood) — найвідомішому виставковому заході на Близькому Сході та в африканському регіоні. Захід проходив 21–25 лютого 2021 року в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати).

Це щорічна виставка виробників і торговців харчовими продуктами та напоями, яка збирає понад 5 тисяч виробників та 100 тисяч відвідувачів із понад 180 країн.

Серед відвідувачів виставки Gulfood — власники супер- і гіпермаркетів, бакалійних магазинів; виробники, імпортери, експортери, дистриб'ютори продуктів і напоїв; готельєри та ресторатори (зокрема ресторанів швидкого харчування); представники державних департаментів, які відповідають за постачання лікарень, госпіталів, цивільних і оборонних об'єктів; транспортні компанії; нічні клуби та готелі. Експозицію доповнила багата ділова програма, що включала переговори, конференції та семінари з найбільш актуальних тем.

ОАЕ зацікавлені в українських продуктах харчування, тож зазвичай є великий інтерес до продукції відомих вітчизняних виробників. З огляду на те, що ринок харчових продуктів Близького Сходу й Африки суттєво імпортозалежний, вітчизняні компанії мають величезні шанси досягти там успіху.

Морозиво компанії «Рудь» представлено в торгових мережах Об’єднаних Арабських Еміратів та інших країн Близького Сходу. Протягом останніх років підприємство успішно збільшує експорт своєї продукції до понад 30 країн світу і є найбільшим експортером морозива в Україні.Тэги: Рудь, мороженное

Новости партнеров
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus