Живой Журнал

Житомир » Город » Admin » 2009 » Апрель » 24
Admin Житомир. Черная боль. ФОТО

Admin


Оценка: 5/5 Голосов: 1

Житомир. Черная боль. ФОТО

24 Апреля 2009, 16:06:33 6435 0.0 0

24 квітня 2009 року біля пам’ятного знаку “Чорний біль” відбувся мітинг, присвячений 23-й річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС та вшануванню пам’яті загиблих і померлих учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи.

Відкриваючи мітинг, міський голова зазначила: «Героями не народжуються, ними стають. Сказати про всі подвиги ліквідаторів в боротьбі з Чорнобильською бідою неможливо. Якби не вони, то не було б і нас. Тому, наш святий обов’язок – берегти пам’ять про загиблих та допомагати живим».


Міський голова Шелудченко Віра Тимофіївна відкриває мітинг
Директор благодійного фонду "Чорнобиль 86" Станішевський Микола ВолодимировичГолова благодійного фонду вдів загиблих ліквідаторів на Чорнобильсьої АЕС Кваша Валентина Францівна


Учениця загальноосвітньої школи №28 м.Житомира Анастасія ЄршоваКвіти до пам"ятного знаку покладають керівники облдержадміністрації та
обласної ради, міської ради та виконкому, районних у місті рад,
ліквідатори аварії на ЧАЕС та вдови загиблих і померлих ліквідаторів,
представники підприємств, громадських організацій, учні шкіл.

Мітинг скорботи присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та вшануванню пам’яті загиблих і померлих ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи відбувся і біля пам’ятного знаку по вул. Героїв Пожежних, що на Мальованці.

У Житомирі вшанували пам’ять 1-го Міністра України у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Георгія Готовчиця, поклавши квіти до меморіальної дошки на його честь.

Прес-служба Житомирської міської ради

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо