Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Украина » Admin » 2009 » Октябрь » 5
Admin В Бердичеве открылась арт-студия "Ризома". ФОТО

Admin


Оценка: 3.5/5 Голосов: 2

В Бердичеве открылась арт-студия "Ризома". ФОТО

05 Октября 2009, 18:16:59 10555 3.5 1

Днями вітчизняні знаменитості здійснили висадку у Бердичеві. Там, власник гран-прі і золотої медалі Міжнародного фестивалю "Цирк завтрашнього дня" у Парижі Анатолій Залевський презентував свою арт-студію.

На урочисте відкриття арт-студії "Ризома" Залевський, власник гран-прі "Золотий клоун" і спеціальних призів студії Волта Діснея, запросив своїх друзів та знайомих. Зокрема однофамільця дизайнера Олексія Залевського і хореографа та продюсера Олену Коляденко.

 Супер гнучкий Анатолій Залевський (ліворуч) відкрив власну арт-студію. А Білик прийшла його з цим фактом привітати


 Дизайнер Олексій Залевський та хореограф Лєна Коляденко теж зробили висадку у Бердичеві

Також привітати Анатолія з приємною подією прийшли співачка Ірина Білик та артист розмовного жанру Андрій Данилко.

Що цікаво, серед гостей заслуженого артиста України був помічений й екс-генпрокурор Святослав Піскун, земляк Залевського. Піскун прийшов на подію із сім‘єю, а от співачка Наталя Могилевська була в оточенні переможці "фабрикантів".

 Піскун і Залевський - земляки


 Тому на підтримку до Залевського Піскун прийшов із сімейним підрядом

Також були тут продюсер Таквор Баронян, композитор Руслан Квінта, глава правління одного з телеканалів Володимир Бородянський та фіналісти конкурсу "Танцюють усі!".

Насправді, ідея побудувати у своєму рідному місті арт-студію виникла у Залевського ще три роки тому. Базу для арт-студії Анатолій обрав відповідну - тамтешній старий Будинку Культури. Будівлю було відновлено, і адаптовано під новий проект артиста.

 Праворуч - продюсер Таквор Баронян


 Напередодні свого дня народження Данилко заїхав на свято до друга


 Співак Андрій Кравчук теж був в гостях у знаменитого гімнаста


На честь відкриття арт-студії Залевського у Бердичеві відбувся концерт, зокрема й за участю самого власника призу Міжнародного фестивалю циркового мистецтва у Монте-Карло.

А потім конферансьє Дмитро Оськін навіть провів аукціон. Його лотом стала картина, створена учасниками арт-студії та самим Залевським. Початкова ціна полотна становила $100. Але в ході емоційних торгів Наталя Могилевська придбала картину за $4 000.

 В гостях у Залевського Могилевська купила собі око за $4000. Фото "Талант груп"А тим часом Анатолій Залевський не збирається зупинятися на досягнутому. У його планах - організувати щомісячнйи фестиваль "Ризома", присвячений різним видам мистецтва. А також створення інституту гармонійного розвитку людини, за матеріалами Табло ID.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 1
Ofelia
1 Irina (Ofelia)   • 11:11:53, 06 Октября 2009 [Материал]

МОЛОДЕЦЬ! Нічого більше не скажеш... Вкладати гроші не у вілли на островах, а в дитячі студії - це вам не хухри-мухри...


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо