Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Город » Admin » 2009 » Декабрь » 1
Admin Повалий голосит за Януковича. ФОТО

Admin


Оценка: 5/5 Голосов: 1

Повалий голосит за Януковича. ФОТО

01 Декабря 2009, 11:18:05 4206 0.0 3

29 листопада під вечір в Житомирі, на Соборному майдані, відбувся мітинг в підтримку кандидата в Президенти Віктора Януковича. Там же - концерт Таї Повалій.

На Соборному майдані зібралось до п’яти тисяч житомирян – прихильників Партії Регіонів. Першим до людей звернувся народний депутат Сергій Рижук. В своєму виступі він різко критикував дії нинішньої «помаранчевої» влади. Стан справ в економіці, зубожіння більшості людей країни.

Заступник голови Житомирської обласної організації Партії Регіонів Сергій Поліщук заявив, що «за роки влади «помаранчевих» не виконано жодної обіцянки, які вони давали. Країна в своєму розвитку відкинута на роки назад».

Наталія Рибак, керівник Житомирської регіональної приймальні кандидата в президенти Віктора Януковича, сказала, що до неї «приходять люди, яким нема за що платити за навчання дітей, пенсіонери, які не можуть прожити на мізерну пенсію. А працездатні люди не мають роботи».

Андрій Дяченко, заступник голови обласної організації Партії Регіонів, підкреслив, що «нас всіх тут зібрала безвихідь нашого життя, руйнівна політика уряду яка веде до краху економіки».

Голова обласної молодіжної організації «Союз молоді регіонів України» Леся Сингаївська наголосила, що «українську молодь об’єднала одна і страшна проблема – безперспективність. Хоча ми всі мріємо і маємо надію на краще...»

Серед виступаючих були відомі особистості народні депутати Верховної Ради п’ятого скликання О. Калашников, О. Антипов, депутат Житомирської міськради М. Туфанов.

Затим розпочався концерт Таї Повалій. Публіка дуже тепло сприймала виступ співачки, яка є довіреною особою Віктора Януковича.В Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТО

В Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТО
В Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТОВ Житомирі на концерті в підтримку кандидата в Президенти України Януковича Таїсія Повалій порвала публіку. ФОТО

Автор статті: Влад Башинський, Житомир Ньюс.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 3
volia
1 влад (volia)   • 19:04:26, 02 Декабря 2009 [Материал]

Смотрим на фото " этих бедолаг за народ " и кровью сердце обливается - КАК ИМ БЕДНЫМ В ТАКОМ ПРИКИДЕ ТЯЖЕЛО ПЕРЕЖИВАТЬ ЗА бедный народ
Svoboda
2 Виктор (Svoboda)   • 09:51:54, 06 Декабря 2009 [Материал]

Во-первых, народу было максимум человек четыреста. Во-вторых, сильно пахло нафталином.
V-I-T-A-L-Y
3 Виталий (V-I-T-A-L-Y)   • 01:33:17, 07 Декабря 2009 [Материал]

Вот и снова начались сезонные приступы популизма у наших кандидатов.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо