Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Город » Admin » 2011 » Март » 3
Admin 1 марта - в Житомире зима. ФОТО

Admin


Оценка: 3.0/5 Голосов: 2

1 марта - в Житомире зима. ФОТО

03 Марта 2011, 20:09:42 6289 3.0 2

В первый день весны в Житомире держится холодная морозная погода. Однако на улице хорошая безоблачно, а солнце все больше пригревает.

Прямые солнечные лучи "топят" снежный покров на пологих крышах домов, а минусовая температура способствует образованию огромных сосулек. Поэтому прохожим нужно быть крайне осторожными и периодически поглядывать наверх.

Коммунальщики пытаются бороться с сосульками, последние представляют серьезную опасность.

фото Сергей Роздум, Rozdumfoto

Комунальники чистатять від бурульок дах житомирський будинку творчості в центрі Житомира

Зима в Житомире


Комунальники збивають бурульки і нашарування снігу молотками і лопатами Відповідальність за ліквідацію бурульок лежить на балансоутримувачах будинків, тобто їх власниках, а також власниках дахів і козирьків будинків.


Комунальники застосовують техніку аби почистити від снігу майдан Корольова Міський голова Житомира Володимир Дебой видав розпорядження про посилення контролю за станом бурульок. Було створено комісію у складі представника інспекції з благоустрою, муніципальної міліції, управління з питань НС та цивільного захисту населення, яка здійснює контроль за виконанням балансоутримувачами даного розпорядження.


При сонячній погоді бурульки утворюються постійно. І якщо їх збити зранку, то до вечора утворяться нові.В Житомирі поки не зареєстровано жодного випадку, щоб хтось постраждав від падіння бурульок. Але краще не втрачати пильності.Комунальники вручну розчищають від снігу майдан Корольова


Військові прибирають сніг в Житомирі під стінами штабу восьмого армійського корпусу


Зима в Житомире


Величезні бурульки на будинком Укртелекому на Михайлівській.

Зима в Житомире
Вуличний бездомний пес мерзне на зупинці громадського транспорту навпроти кінотеатру "Україна" в Житомирі
Невідомі встановили червони прапор на танк на майдані Перемоги в Житомирі на честь 23 лютогоПісля обіду червоний прапор з танку зняли представники партії "Свобода"

Прикреплённые изображения:
Admin 1 марта - в Житомире зима. ФОТО
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 2
MAS-ter
1 Mast (MAS-ter)   • 09:34:05, 04 Марта 2011 [Материал]

уже лучше)
sebast
2 sebast (sebast)   • 16:43:16, 22 Марта 2011 [Материал]

Сейчас ещё лучше :-)


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо