ЮркоОценка: 2.5/5 Голосов: 16 |
У Тернополі на пам'ятнику Степанові Бандері викарбували напис "Герой України". Раніше рішенням сесії Тернопільської міської ради площу, на якій розташовано пам'ятник, було перейменовано на Майдан імені Героя України Степана Бандери. Тепер і монумент привели у відповідність до назви площі. "Жоден суд не відніме в українців правдивої історії. Степан Бандера – ідеолог та провідник української нації. Для кожного свідомого українця він завжди залишається Героєм. Тому напис "Герой України" на пам'ятнику Бандері є увіковіченням пам'яти борця за волю і Незалежність. Таким чином ми вирішили вшанувати наших героїв, які боролися за те, аби ми жили на своїй, Богом даній землі", – зазначив міський голова Тернополя свободівець Сергій Надал.
Люди помнят "Heil Hitler - Heil Bandera"
http://oldmedia.meta.ua/files/pic/0/35/145/ivE1DCpbek.jpg
http://oldmedia.meta.ua/files/pic/0/35/146/QHjdWyYpNQ.jpg
Впізнаєте цих дядьків http://una-unso.in.ua/wp-content/gallery/puckt_of_molotov_with_ribbendrop/mr2.jpg http://gdb.rferl.org/C1E88538-91A3-4043-BCA7-8802C3C00730_mw800_s.jpg
Потому что проще перечислить тех, кто не подписал?
>>Це не українці плюються, а гомо-совєтікуси або по-вашому "савєцкіє люді".!
Да знают все, что вы половину украинцев за людей не считаете, успокойтесь.
А що в тих фото? Після 2-річного панування комуни люди стрічають визволителів. Так само 17 вересня 1939 року стрічали й червоних, вважаючи їх визволенням від поляків. Висновок: визволитись Нація може лише сама, бо кожен, хто її "визволяє" - окуповує.
"А почему постеснялись выложить список стран, у которых договоры с Германией были подписаны ДО СССР?" - головним союзником Гітлера до 1941 року був Радянський Союз! Нафту, зерно, марганцеву руду, бавовну і фосфати, сотнями тисяч, а іноді і мільйонами тонн СРСР поставляв нацистам з 1939 по 1941 рік. У той же час успішно співпрацювали між собою НКВС і гестапо. Апофеозом дружби соціалістичних режимів Сталіна і Гітлера став спільний військовий парад у Бресті під командуванням Кривошеїна і Гудеріана. Вожді СРСР на банкетах виголошували тости за здоров'я «великого фюрера, якого любить німецький народ». До нападу Німеччини СРСР був її кращим другом і посібником нацизму у Європі.
Савєти співпрацювали з нацистам з 1933 по 1939 таємно, а з 1939 по 1941 відкрито!!!
"А почему постеснялись выложить список стран, у которых договоры с Германией были подписаны ДО СССР?" - а мені чхати на домовленості тих країн!
"Да знают все, что вы половину украинцев за людей не считаете, успокойтесь." - за походженням може й українці проте за змістом "савєцкіє люді"
"Це не українці плюються, а гомо-совєтікуси або по-вашому "савєцкіє люді".!"
2 Патріот ПривидзГаю
>>головним союзником Гітлера до 1941 року був Радянський Союз!
Доказательство, союзный договор - в студию.
Будь ласка http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/df/Tajny_protokoł_23.08.jpg
Во Львове также соседствуют "занедбані" могилы воинов КраснойАрмии (на Марсовом поле) с шикарным мемориалом то ли ОУН-УПА, то ли СС"Галичина", не помню точно.
По русски нет? Немецким не владею.
В случае подписания договора мерду германией и СССР должны быть экземпляры на немецком, так и на русском.
Ищите.
И да, чтобы доказать, что "головним союзником Гітлера до 1941 року був Радянський Союз" нужно показать СОЮЗНЫЙ договор.
Если хотите прочитать - просите кого-нибудь перевести.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/96/Liang%27s_calligraphy.jpg
)))
Німеччина надавала СРСР кредит на 200 мільйонів рейхсмарок та взяла на себе зобов'язання поставити Радянському Союзу за цим кредитом верстати та інше фабричне обладнання, а також військову техніку; СРСР зобов'язався погасити кредит поставками сировини та продовольства.
23 серпня 1939 року. Пакт Молотова — Ріббентропа
Договір означав раптову зміну орієнтації зовнішньої політики СРСР на зближення з Німеччиною. Додатковий секретний договір розмежовував сфери впливу в Прибалтиці та Східній Європі.
28 вересня 1939 року. Договір про дружбу та границі між СРСР та Німеччиною
Уточнив розміщення кордонів, зафіксував ліквідацію Польської держави.
11 лютого 1940 року. Договір про торгівлю між СРСР та Німеччиною
10 січня 1941 року. Договір про границі та торгівлю між СРСР та Німеччиною
Действительно, в таких случаях подписывается союзный договор и ли договор о сотрудничестве. Покажите его.
Парад в Бресте был, но это просто показушная акция. Я уже писал, что буквально за день-два до него произошло вооружённое столкновение Вермахта и Красной Армии, в результате которого было уничтожено пару немецких полевых пушек и 6-8 советских бронеавтомобилей. Кстати, в последнем параде 9-Мая в Москве участвовали и англичане и американцы. И что?
Вывод немецких войск и вход наших.
Торжественный, да.
Посмотрели бы, как те же британцы Гонконг передавали, и что?
Теперь Британия и Китай союзники, да?
Немцы со всех сил старались представить этот "парад" как доказательство "сотрудничества", монтировали кадры и т.п.
Министерство Геббельса имело большой опыт в перекручивании, это факт.
То есть, доказательств "союза" у вас нет.
Німеччина надавала СРСР кредит на 200 мільйонів рейхсмарок та взяла на себе зобов'язання поставити Радянському Союзу за цим кредитом верстати та інше фабричне обладнання, а також військову техніку; СРСР зобов'язався погасити кредит поставками сировини та продовольства. "
Так это обычный торговый договор между государствами. Такие договоры есть почти у всех государств между собой. Он говорит только о том, что между этими государствами существовали торговые отношения (а как без них?) и не более. Точно такой договор был у СССР с США, Англией и пр.
"28 вересня 1939 року. Договір про дружбу та границі між СРСР та Німеччиною ". Такие договоры есть у всех граничащих друг с другом стран, они описывают прохождение линии границы и пр.
Из того, что вы привели только пакт Молотова-Риббентропа - доказательство в вашу пользу. Всё остальное - перечень обычных межгосударственных документов.
Каковых договоров было заключено с Германией у всех основных европейских государств ДО СССР.
Під час підписання, Ріббентроп та Сталін вели теплі розмови, проголошували тости та згадували попередні конфлікти країн в 1930-ті роки. Вони описали Англію як країну, яка завжди намагається перешкодити Німецько-Радянським відносинам, назвали Антикомінтернівську угоду скерованою не проти Радянського Союзу, а проти Західних демократій від якої «злякався Центр Лондона [тобто, Британські фінансисти] та Англійські торговці.»
24 серпня, «Правда» та «Ізвєстія» розмістили новини про несекретні частини договору, разом з відомою фотографією, на якій Молотов підписує договір, за яким стоїть усміхнений Сталін. Новини шокували лідерів держав по всьому світу, більшості з яких було відомо лише про багатомісячні переговори між Англією, Францією, та Радянським Союзом. Також були шоковані союзники Нацистів, зокрема, Японія, комінтерн та іноземні комуністичні партії, та єврейські громади по всьому світу. В цей день, німецький дипломат Ганс фон Герварт повідомив італійського дипломата Гвідо Реллі,[23] та американського повіреного у справах Чарльза Болена про існування секретного протоколу та розкрив плани розподілу «сфер впливу», але повідомив про плани на анексію країн.
Радянська пропаганда та офіційні представники робили все від них залежне, аби відвернути увагу від того, що протягом десятиліття до підписання пакту вони чинили спротив та боролись проти Нацизму. Після підписання пакту, Молотов намагався показати німцям свої добрі наміри, заявивши в коментарі журналістам, що «фашизм це справа смаку». Зі свого боку, Нацистська Німеччина також повністю відмовилась від попердньої конфронтації з Радянським Союзом.
На наступний день після підписання пакту, Французькі та Британські військові делегації запропонували провести термінову зустріч з радянським представником Климентом Ворошиловим.[27] 25 серпня Ворошилов сказав «з погляду на зміни політичної ситуації, немає жодної користі від продовження переговорів.»[27] В той же день, Гітлер повідомив британського посла в Берліні, що укладений з Радянським Союзом договір вберігає Німеччину від війни на два фронти, змінюючи, в такий спосіб стратегічну ситуацію, яка склалась під час Першої світової війни, і тому Англія має погодитись на вимоги Німеччини по відношенню до Польщі.
25 серпня, несподівано для Гітлера, Британія вступила у військовий альянс з Польщею.[28] Як наслідок, Гітлер відклав заплановане вторгнення до Польщі з 26 серпня на 1 вересня 1939 року. У відповідь, Британія та Франція виступили гарантами суверенітету Польщі, та оголосили війну Німеччині 3 вересня 1939 року.
Вообще, это была игра двух диктаторов, каждый их которых хотел обмануть другого. А для этого нужно было до последнего момента изображать дружественные чувства. Что они изо всех сил и делали. Правда, Гитлер Сталина таки переиграл.
Аж так "переиграл", что его свои же облили бензином и спалили возле его бункера, как собаку бешеную.
А так да, выдавать обычную дипломатическую вежливость за "союз" - в этом все свидомые, как есть.
Впрочем, кто в вопросе хоть минимально разбирался, это читать смешно.
Есть мнение, что убедить не удалось.
Сроки нападения - да, тонкой дезинформацией утаили.
Наша военная промышленность работала в мобилизационном режиме ЕМНИП с 39 года, армию приводили к размеру военного времени (потом это дало повод предателю Резуну обвинять Союз в желании напасть), и т.п.
Катастрофа 41-го - не потому, что "не верил", а из-за невероятной силы Вермахта (сравнивать с судьбой Польши и Франции - с общепризнанно сильнейшей армией).
Ну да, раздел Чехословакии.
Гуглите "мюнхенский сговор", и не надо ваших методичек.
Слишком мелкая сошка ваш Бандера, чтобы фюрер на равных с ним договора подписывал.
Конечно, если союзного договора в природе не существует, то в доказательство "союза" пойдёт и поздравительная открытка, и статейка в газете.
>>>>Да знают все, что вы половину украинцев за людей не считаете, успокойтесь.
>>21 Заверуха Андрій Osavul
>>Таких як ти точно!
О, а вы доказательств требуете.
А для того, чтобы тебя назвали унтерменшем, достаточно просто опровергнуть откровенную ложь - про "союз" СССР и Германии.