Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » IvanIvanych » 2013 » Февраль » 28
IvanIvanych СРОЧНО!!! ЗАВТРА акция протеста против ужасного состояния дорог!

IvanIvanych


Оценка: 5/5 Голосов: 1

СРОЧНО!!! ЗАВТРА акция протеста против ужасного состояния дорог!

28 Февраля 2013, 21:46:49 1920 0.0 2

Завтра о 12тій годині, біля облавтодору в Житомирі, перехрестя вул.Щорса і вул. Львівської


За оцінками експертів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), збитки від кількості аварій для економіки України оцінюються в 5 млрд. доларів США в рік. Найбільша кількість смертельних випадків  трапляєься на Житомирщині, а аварій на Донбасі. Стан автомобільних шляхів на сьогодні є вкрай незадовільний та небезпечний для життя людей. Тому за ініціативи Житомирських  громадських організацій в пятницю, 1 березня 2013 року о 12 годині заплановано провести акцію громадської дії «Наведемо лад на дорогах Житомирщини». Мета заходу – привернути увагу громадськості та влади до бездіяльності  Служби автомобільних доріг у Житомирській області що до забезпечення безпеки на дорогах.      Мітинг відбудеться за адресою: м. Житомир, вул. Щорса, 16.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 2
Ivan_Magregor
1 Ivan (Ivan_Magregor)   • 23:16:20, 28 Февраля 2013 [Материал]

бесполезно. Денег нет. Надо требовать не куски чего-то там, а четкого и понятного плана действий по развитию города и области. А не требовать чинить дороги или ремонтировать крышу.

Плана нет.
Кто мы? ------------------ народ
Что мы хотим? ----------- не знаем
Когда мы это хотим? ---- прямо щас
blond
2 larissa (blond)   • 13:21:34, 01 Марта 2013 [Материал]

Рассмешил - денег нет. Для этого и надо требовать! Мы знаем , что мы хотим - хороших дорог!!! Для себя у власти деньги есть, пусть ищут и на дороги!


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо