Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » garold » 2013 » Июль » 29
garold Парад  новых налогов,продолжается?

garold


Оценка: 3.7/5 Голосов: 12

Парад новых налогов,продолжается?

29 Июля 2013, 00:16:07 2187 3.7 2

Незабаром на українців чекає новий семивідсотковий податок, який будуть віднімати з зарплат. Таку думку висловив юрист профспілки «Захист праці» Віталій Дудін на прес-конференції, повідомляє кореспондент УНН.


«У законі про пенсійну реформу зазначено, що кошти накопичувальних фондів можуть використовуватися без будь-яких гарантій. У законі сказано, що ці кошти можуть використовуватися у фінансових операціях з метою збільшення накопичувального рахунку або у разі негативної кон'юнктури на фінансових ринках», - зазначив юрист.

«У Міністерстві соціальної політики вже чітко сказали, що скасування пенсійної реформи і зниження пенсійного віку не буде, а буде створення умов для запуску накопичувальної пенсійної системи, що передбачає обчислення із зарплати українців додаткового податку у розмірі 7%. Дана сума буде направлятися в державні накопичувальні фонди», - зазначив Дудін.

Нагадаємо, Держагентство України з питань туризму і курортів ініціює введення податку у розмірі 1% від мінімальної зарплати на закордонний відпочинок.

Источник:http://u-news.org.ua/13177-ekspert-ukrayincv-chekaye-noviy-podatok-na-zarobitok.html

P.S.Ждём налог на воздух?


Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 2
3DSchuminator
1 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 08:48:40, 29 Июля 2013 [Материал]

все в тень! Конверт рулит, азиров лососит
RapidDuck
2 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 10:52:24, 29 Июля 2013 [Материал]

del


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо