Живой Журнал

Житомир » Мой блог » garold » 2014 » Май » 4
garold Уроки из России.

garold


Оценка: 3.1/5 Голосов: 21

Уроки из России.

04 Мая 2014, 15:06:43 2578 3.1 0

Поки Росія не почала нам "допомагати", ми не знали, як виглядає тероризм.

Росія, ти багато чому нас навчила.

Поки ти, Росія, не почала нам "допомагати", ми не знали багатьох речей.

Ми не знали, як розстрілюють снайпери мирних людей.

Ми не знали, що таке диверсійні операції.

Ми не знали, як виглядає тероризм.

Ми не знали, що наш найстрашніший ворог - на сході і наївно бачили в росіянах наших братів.

Ми не знали, що твої, Росія, брати, не Україна, а: Судан, Зімбабве, Білорусь, Вірменія, Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Сирія, Венесуела, Афганістан, які підтримали анексію Криму. Ми не знали, що наші брати: Великобританія, Німеччина, Італія, Канада, США, Франція, Японія, Болгарія, Угорщина, Греція, Ірландія, Нідерланди, Польща, Румунія, Словенія, Чехія, Азербайджан, Молдова, Австралія, Албанія, Аргентина, Боснія і Герцеговина, Індонезія, Республіка Корея підтримали цілісність України і не визнали віроломного захоплення Росією нашого Криму.

Ми не знали, що таке фашизм, з 1945 року. Адже це Росія багата на прояви антисемітизму, гомофобії, расизму, ксенофобії. І це в Росії станом на 2010 рік існувало більше 150 неонацистських угруповань (дані Всеросійського науково-дослідного інституту (ВНДІ) МВС Росії).

Ми не знали, що всі ми бандерівці.

Ми не знали, що російськомовних українців багато років "гнобили" в Україні.

Ми не знали, скільки в нашій крові патріотизму.

Ми не знали, що росіяни, які живуть в Україні, можуть бути настільки українцями та патріотами, наскільки вони виявилися у відповідь на агресію Росії проти України.

Ми не знали, що друг, брат, родич, що живе в Росії, буде вірити тому, що розкажуть про Україну Путін, Кисельов, Чуркін, Лавров та інша нечисть із зомбоящика, а не нам, українцям, близьким людям і просто свідкам і учасникам подій.

Ми не знали, що росіяни, по першому заклику Вови Путіна, готові взяти зброю в руки і прийти нас грабувати і вбивати, особливо в той момент, коли ми намагаємося піднятися з колін.

Ми не знали, що СРСР сталінських часів до цих пір існує, правда, абревіатура скоротилася до двох букв «Р" та «Ф»

Ми не знали, що велику російську націю, історично, культурно і духовно багату, десятки мільйонів людей, можна позбавити волі та здатності мислити критично і змусити залишатися в колінно-ліктьовий позиції.

Ми не знали, наскільки високий відсоток продажних пропутінських повій серед діячів російської культури і мистецтва. Надія Бабкіна, Геннадій Хазанов, Федір Бондарчук, Михайло Боярський, Сергій Безруков, Валерій Гергієв, Микола Расторгуєв, Андрій Могучий, Олег Газманов, Олег Табаков у відкритому листі підтримали Путіна і його дії на адресу України.

Ми не знали, що в Росії є патріоти України і чистокровні бандерівці, яких ми любимо тепер ще більше: Армен Джигарханян, Лія Ахеджакова, Борис Акунін, Олег Басилашвілі, Наталія Фатєєва, Юрій Шевчук, Борис Гребенщиков, Сергій Юрський, Андрій Макаревич, Валентин Гафт , Андрій Мягков, Михайло Жванецький, Сергій Гармаш, Марк Захаров, Олена Яковлева, Галина Волчек, Володимир Гостюхін, Федір Добронравов, Леонід Бронєвой, Олександра Яковлєва, Олександр Балуєв, Юрій Стоянов, Станіслав Садальський, Олександр Розенбаум, Данило Гранін, Марат Башаров, Сергій Маковецький, Дмитро Харатьян, Михайло Кокшенов, Еманнуіл Віторган, Леонід Куравльов, Ельдар Рязанов, Андрій Кончаловський.


Тепер ми знаємо. Спасибі за науку, Росія.Петро Холявчук , Київ

Источник:http://kriminal.tv/news/poki-rosija-ne-pochala-nam-dopomagati-mi-ne-znali-jak-vigljadae-terorizm.html

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо