antikorZtОценка: 4.7/5 Голосов: 14 |
Напевно кожен житомирян, який в цьому році мав змогу відпочивати у гідропарку, помітив як змінився парк відпочинку за останній час. Розриті канави та МАФи, які повиростали як гриби після дощу – помітні зміни, що відбулися з житомирською рекреаційною зоною. Проте і це ще не кінець.
Влітку керівництво комунального підприємства «Парк» (далі КП «Парк») провело обстеження зелених насаджень, в результаті якого було вирішено видалити 194 аварійних дерева. За два дні після обстеження, виконавчий комітет Житомирської міської ради своїм рішенням №682 офіційно це дозволяє.
Одразу виникає питання, чи запрошували для такого обстеження представників з КП «Зеленбуд» або агроекологічного університету? Чи керівництво КП «Парк» має знання в цій галузі і подібні повноваження? До того ж, управління по зв’язкам з громадськістю, яке згідно знову ж таки рішення виконавчого комітету № 682 мало провести інформаційну кампанію з приводу видалення зелених насаджень, жодної роботи в цьому напрямку не проводило.
Підрядником КП «Парк» обрало ТОВ «Економбудпроект». Яким чином обирався виконавець робіт, нам достеменно невідомо, проте після аналізу діяльності ТОВ «Економбудпроект» у нас одразу виникло декілька питань. Фірма зареєстрована 12.05.2016 року, за два місяці до того, як в гідропарку нібито провели обстеження. Окрім того, з офіційного сайту підрядника нам стало відомо, що підприємство загалом надає послуги з будівництва і про видалення аварійних дерев навіть і мови не йде. Разом з тим, «одним з козирів» фірми є будівництво дерев'яних каркасних будинків. Яка іронія. Цікаво, чи не з тих дерев, що з гідропарку?
Загальна сума на виконання усіх робіт становить 147 тисяч 595 гривень. Наразі підрядник отримав аванс близько 45 тисяч гривень. І навіть якщо уявити, що в гідропарку дійсно близько 200 аварійних дерев, роботи чомусь навіть і не починали виконувати. За умовами договору за 30 днів ТОВ «Економбудпроект» мав закінчити усі роботи, проте станом на 18.10.2016 у гідропарку, на щастя, жодного дерева не зрубали. У цьому ж договорі зазначено, що у разі не виконання робіт у встановлений термін, підрядник зобов’язаний повернути кошти. Проте і цього зроблено не було, і питання «зависло» в повітрі.
До речі, у вересні в гідропарк виїздила депутатська комісія, яка вивчала питання вирубки зелених насаджень. За нашою інформацією, аварійних дерев зафіксовано не було.
Тож звідки «ростуть ноги» підприємства ТОВ «Економбудпроект» і хто лобіює його інтереси? І чому воно виконує ту роботу, для якої створювали КП «Зеленбуд»?
Кому насправді вигідно залишити житомирян без зони відпочинку і де реакція міського голови?
P.S. На великий подив, не зважаючи на те, що ТОВ «Економбудпроект» створений лише у травні 2016 року, підприємству вже вдалося отримати підряди на ремонт харчоблоків у ЗОШ №15 та в ліцеї №25. Загальна вартість робіт на суму близько 2-х мільйонів.
Зараз ми лише почалися займатися цим питанням. Про усі деталі повідомимо згодом.
Прочитал ваши комментарий и почти со всем согласен .
Единственное пожелание ... здесь принято , что оскорбляют первыми как раз эти самые "активисты энд патриоты" в силу , а точнее от бессилия выразить свои мысли другим способом . Если можно , оставьте им хоть эту "привилегию" .
Извините если что не так .
Допекли?За державу обидно?.
Сказать где куча тротуарной плитки высшего качества(как в канаде)?
Сказать где Помещение в котором принимаются решения(оно находится на расстоянии полета тротуарной плитки(поднять и бросить надо).
Сам все знаешь?.
Тогда в бой.Че ты ноешь.
Двай дуй в центр и получай сатисфакцию.Ненадо мне говорить о том где какая плитка.
Тем более-
(ну может в некоторых эксклюзивных случаях в самойм центре города) ;))
Она там и лежит.Ждет правдоруба
Характерно.