antikorZtОценка: 4.1/5 Голосов: 13 |
А поки чиновники мають ще тиждень для підготовки, ми б хотіли трохи розповісти про здобутки у транспортній сфері.
Отже.
1.Концепція розвитку транспорту. На наш інформаційний запит ще весною отримали відповідь : «Концепція не є задокументованою будь-якими засобами та на будь-яких носіях, та не є отриманою або створеною в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, та не знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників інформації, тому надати її неможливо».
З чого можна зробити висновок, що Концепції розвитку транспорту у заступника міського голови Дмитра Ткачука немає.
2. «Електронний квиток». І хоч раніше, будучи членом виконавчого комітету Дмитро Ткачук активно цю систему критикував, зараз він робить вигляд, що «Електронний квиток» у Житомир привів саме він. Балачки балачками, але робота сама по собі не робиться.
На наш інформаційний запит стосовно проекту «Електронного квитка» та технічного завдання до нього ми отримали відповідь: «Після формування та задокументування проекту буде можливість надати вам інформацію».
Пройшло вже півроку, а е-квиток чекаємо і досі. Як і відповідь наш запит.
3. Вивчення пасажиропотоку. В березні місяці сесією Житомирської міської ради був затверджений план розвитку міського електротранспорту. 120 тисяч гривень депутати виділили на вивчення пасажиропотоку. Сьогодні майже початок грудня, але пасажиропотік рахувати навіть і не починали. Адже у відповідь на наш запит: «Інформація не є відображеною та задокументованою будь-якими засобами та на будь-яких носіях, що була та не була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, та не знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників».
Теж саме стосується нової автобусної мережі та переліку автобусних маршрутів, які плануються до закриття.
4. Ми не будемо згадувати як заступник міського голови Дмитро Ткачук проводив конкурси на визначення перевізника, нагадаємо лише про те, як один з них він закрив. Маршрут №3 «Богунія-Корбутівка» закрили без рішення організатора(управління транспорту), вивчення пасажиропотоку та попереджень пасажирів. Одразу три порушення. Ткачук на все це відповідає просто: «Інформація не є задокументованим будь-якими засобами та на будь-яких носіях, та не створювалась в процесі владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством». Єдине, що зазначив, це те, що договір закінчився. Про те, що зазвичай після закінчення строків договору проводять нові конкурси, Ткачук, видно, ще не знає.
Це речі, які було обіцяно зробити першочергово. На них виділили кошти, їх необхідно було просто з розумом освоїти. В результаті – зроблено 0.
Інколи нам кажуть, що ми дарма сваримо чиновників. Дехто захищає їх через те, що особисто знайомі або через якісь ще переконання.
Але ви, відкинувши усе, скажіть чесно, що конкретно було зроблено, окрім балачок та обіцянок, малюнків та інтерв’ю журналістам?
Цікаво, про що говоритиме Ткачук у своєму звіті?
Раджу вам бєздарям-активістам знайти собі нормальну роботу, яка приносить корить суспільству, а не кидатись безпідставним лайном на тих хто виконує свої обов'язки.