Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Четверг, 19 Мая 2022    08:35:04
Житомир » Мой блог » antikorZt » 2016 » Декабрь » 9
antikorZt Тролейбуса не буде

antikorZt


Оценка: 4.3/5 Голосов: 18

Тролейбуса не буде

09 Декабря 2016, 09:40:39 3274 4.3 6

Ми вирішили продовжити недавню тему по роботу одного із найбільш «розпіарених» заступників міського голови – Дмитра Ткачука. Щоправда, піарився він в основному на початку своєї кар’єри заступника. Зробив купу гучних заяв, а тепер постало питання результатів. І тут все набагато гірше. Сьогодні наше дослідження про те, як заступник мера спаплюжив ідею самого мера і не лише спаплюжив, але й навмисне чи ні, створює міському голові ще одну проблему.

Питання проведення тролейбусної лінії на Малікова вже давно обговорювалось. Він неї то відмовлялись на користь автобусів, то думали про електроавтобуси, то знову повертались до тролейбусів. В будь-якому разі проблему вивозу пасажирів з цього району потрібно вирішувати і питання зсунулось з мертвої точки - почали тягнути тролейбусну лінію на Малікова. І от що під керівництвом Дмитра Ткачука з цього вийшло.

Перше питання, яке у нас виникло - це ціна. Як сталось так, що на початку вартість робіт була 28 млн. грн., а потім раптом знизилась до 7млн.грн.? Звідки взялась така «економія» незрозуміло. Але будемо вважати це позитивним моментом. На цьому позитив закінчується.

Будівництво лінії ведеться без належним чином затвердженого проекту і без жодного дозволу. Відповідно до Постанови КМ України №557 від 27.04.2011р. будівництво нової тролейбусної лінії відноситься до IV категорії складності і потребує не тільки проекту, а і його ЕКСПЕРТИЗИ, крім того об'єкти IV категорії складності потребують не просто декларування про початок будівництва, а отримання дозволу на такі роботи від Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Як ми чуємо з виступів начальника КП «ЖТТУ» Андрія Нечуйвітра будівництво ведеться працівниками КП «ЖТТУ». Відповідно до п.5.5. ДБН В.2.3-18:2007(ТРАМВАЙНІ ТА ТРОЛЕЙБУСНІ ЛІНІЇ Загальні вимоги до проектування), проектування та будівництво об'єктів трамвайних та тролейбусних ліній можуть здійснювати організації та установи, що мають відповідний досвід роботи та ДЕРЖАВНУ ЛІЦЕНЗІЮ. КП «ЖТТУ» такої ліцензії не має.

При проектуванні тролейбусної лінії довжиною 5.5 км. відповідно до ДБН необхідно було передбачити будівництво тягової підстанції, але в «ТТУ» без проведення необхідних розрахунків, вирішили не будувати тягову підстанцію, а підключитися до вже існуючої.

Відповідно до п.8.6.1 та п.9.3.1 вказаних вище ДБН: живильні лінії від тягових підстанцій до контактних мереж у межах міста треба виконувати кабельними виробами, які ПРОКЛАДАЮТЬ У ЗЕМЛІ. Поза межами міста можна прокладати повітряні лінії. В ТТУ для здешевлення будівництва вирішили живильні лінії від тягових підстанцій в центрі міста прокласти на опорах, над тротуарами, де ходять люди, що є грубим порушенням будівельних норм.
Ось таким чином без затвердженого належним чином проекту, порушуючи правила безпеки, для здешевлення робіт, і досягається така економія.

Також виникає питання, а за які кошти здійснюється це будівництво? Адже сесія міської ради не виділяла кошти на будівництво цієї лінії і не могла виділити, тому, що для цього потрібен проект, його експертиза, розрахунок економічної доцільності такого будівництва. Нічого з цього не було зроблено. За які тоді кошти КП «ЖТТУ» будує цю лінію? Все дуже просто: ТТУ заявляє, що у них погане фінансове становище, не вистачає грошей на виплату зарплати і на оплату електроенергії і сесія міської ради періодично виділяє мільйони гривень ТТУ. А далі ці кошти використовуються для будівництва тролейбусної лінії з купою порушень закону? Питання звідки беруться кошти залишається відкритим.

Уявимо, що до кінця року ТТУ дійсно справиться і побудує цю лінію. Але існують Правила експлуатації трамвая і тролейбуса, про існування яких, можливо, невідомо ні заступнику мера, ні начальнику ТТУ, але вони відомі іншим посадовим особам ТТУ і є настільною книгою будь-якого технічного працівника. Відповідно до п. 1.8.3 цих Правил: Новозбудовані та реконструйовані об'єкти міського електротранспорту повинні обов'язково прийматися в експлуатацію державними приймальними комісіями. До пред'явлення державним приймальним комісіям об'єкти повинні бути прийняті робочими комісіями, які призначаються наказом керівника підприємства або організації замовника.

П.1.8.5. Приймання об'єкта робочою та державною приймальними комісія-ми оформлюється актами встановленої форми, які підписуються усіма члена-ми комісій та затверджуються органом, який їх призначив.
П.1.8.6. Рух трамвайних поїздів та тролейбусів з пасажирами може бути відкрито тільки після остаточного оформлення акта згідно з пунктом 1.8.5 цих Правил.

З огляду на це, є великі сумніви, що якась державна приймальна комісія прийме в експлуатацію об'єкт, який було побудовано без належним чином затвердженого проекту і побудованого організацією, яка не мала ліцензії на проведення таких робіт.
Отак і вийде, що гроші на це будівництво будуть витрачені, а тролейбус як не ходив на Малікова так і не буде. І залишиться такий собі пам’ятник непрофесійності або відвертого шкідництва – варіант обирайте самі.

А взагалі від команди заступників міського голови складається враження, що працюють вони за принципом: після мене хоч потоп. Будемо справедливими і скажемо, що відзначався своїми ляпами не лише Дмитро Ткачук, але й решта заступників. Хто придбанням підозрілого обладнання для лікарень, хто подвигами по розчищенню снігу, хто укладанням плитки. Але оскільки це заступники міського голови, то розгрібати завали за своїми підлеглими доведеться самі розумієте кому. Тільки незрозуміло, навіщо воно йому потрібно.

Прикреплённые изображения:
antikorZt Тролейбуса не буде
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 6
Статист
1 Андрей Макаров (Статист)   • 10:53:58, 09 Декабря 2016 [Материал]

Интересно, а в городе остался хоть один человек, ну кроме самого умственно отсталого Ткачука, который верит в то, что эти тупые лузеры способны хоть что-то создать? Обосрать, украсть миллионы , красиво заговорить любую проблему, сославшись на войну, на засуху в Индии и на голод в Африке - это да, а вот подумать о людях - никогда!
zt_vlad
2 Volodymyr (zt_vlad)   • 15:26:09, 09 Декабря 2016 [Материал]

А де взяли довжину лінії 5.5 км ? Довжина лінії 1.2 км. Тому ніякої підстанції не потрібно. Далі, у нас всі фідерні лінії (лінії які живлять контактну мережу )повітряні. Хай автор цього пасквіля задере голову і пройдеться вздовж тролейбусних ліній і подивиться як кріпиться фідер. Далі, роботу виконують фахівці своєї справи, які знають свою роботу і виконують її кваліфіковано і тролейбус ПОЇДЕ НА МАЛИКОВА до кінця року. А те що пише автор, звичайно правильно, це якщо бути бюрократом, і якщо робити все як пише автор, то є гіркий досвід, це укладка плитки на тротуарах, там все зроблено по закону. Результат який? Так що не потрібно тут хаяти владу. А то таких "праведників" у нас багато розвелося, тому нічого не робиться.
antikorZt
3 Антикорупційний рух Житомирщини (antikorZt)   • 15:40:32, 09 Декабря 2016 [Материал]

Читайте коментар начальника ТТУ.
http://www.zhitomir.info/news_161617.html

Що стосується плитки, то справа не в бюрократії, а в тому, що руки ростуть не зовсім з того місця у тих, хто її клав.
zt_vlad
4 Volodymyr (zt_vlad)   • 16:11:10, 09 Декабря 2016 [Материал]

А де гарантія, що і лінію "по законах" не такі самі будуть робити ? Ви читали які фірми брали участь у тендерах по закупівлі комплектуючих до цієї лінії ? От такі фірми і будуть лінію прокладати "по законах".
zt_vlad
5 Volodymyr (zt_vlad)   • 11:41:27, 12 Декабря 2016 [Материал]

Антикорупційний рух Житомирщини (antikorZt), мовчимо? Немає що сказати? От так завжди, прокричали "ганьба", а як до діла то немає ні аргументів, ні аналізу "проісходящих собитій" одна тріпотня.
Статист
6 Андрей Макаров (Статист)   • 11:56:08, 12 Декабря 2016 [Материал]

А может просто не хотят с дебилами спорить,а? Как знать?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо