Живой Журнал

Житомир » Мой блог » GoldenFish » 2017 » Апрель » 5
GoldenFish Хто труїть житомирських дітей?

GoldenFish


Оценка: 4.6/5 Голосов: 10

Хто труїть житомирських дітей?

05 Апреля 2017, 09:55:29 1755 4.6 5

Хто труїть житомирських дітей?

Нещодавно з’явилася інформація про те, що підприємство народного депутата Борислава Розенблата замість масла в школу-інтернат постачало шкідливий для здоров’я спред.

Цілком логічно, що родина Розенблат усе спростовує та називає фейком. Не говорити ж, що так, насправді, ми замість масла продаємо спред. Не буду міркувати винен Розенблат чи ні.

Найголовніше тут так це те, його прямий родич – заступник міського голови Матвій Хренов відповідає саме за питання медицини та освіти! І саме він дає команду, яку продукцію приймати, а яку ні. Подивіться лише у що Сухомлин з його командою перетворив місто, то про які перевірки якості продуктів харчування для дітей та в лікарні може йти мова.

Я вважаю, що необхідно терміново створити депутатську комісію, щоб розібратися з цим питанням, провести необхідні ЧЕСНІ експертизи і оприлюднити результат. Але головним у цій комісії ні якому разі не може бути Хренов.  Тому звертаюся до секретаря міської ради пані Чиж. Наталья Михайлівна, ви, не як політик, і не як посадова особа, а в першу чергу як жінка і мати, маєте ініціювати таку перевірку та проконтролювати її роботу. Діти – це наше майбутнє і турбота про них має стояти на першому місті.

Взагалі, якщо це правда, і якщо замість масла насправді спред, Розенблат не має навіть морального права бути народним депутатом. А ще винними у викиданні сміття на своєму полі (безпідставно!) робили «Самопоміч», а у самого рильце замурзане. Зазіхнути на найсвятіше…на дітей, та ще й сиріт! Ганьба.

 

Прикреплённые изображения:
GoldenFish Хто труїть житомирських дітей?
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 5
Hoakina
1 Марина (Hoakina)   • 13:18:58, 05 Апреля 2017 [Материал]

а Хрєнов йому хто?
Юрко
3 Градовський (Юрко)   • 16:14:12, 05 Апреля 2017 [Материал]

Двоюрідний
Мария68
2 Мария (Мария68)   • 16:04:43, 05 Апреля 2017 [Материал]

Разобраться надо однозначно. Но в статье прилепили и Розенблата и Сухомлина.
Cobalt
4 Cobalt (Cobalt)   • 21:21:14, 05 Апреля 2017 [Материал]

"...а Хрєнов йому хто? ..."
Да Хрен его знает...
Cobalt
5 Cobalt (Cobalt)   • 21:23:29, 05 Апреля 2017 [Материал]

"...прилепили и Розенблата и Сухомлина..."
Действительно. Завод же не "Фаворит" и Сухой не городской мер.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо