Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » antikorZt » 2017 » Сентябрь » 4
antikorZt Тримаємо на контролі ситуацію зі сміттєзвалищем

antikorZt


Оценка: 4.1/5 Голосов: 9

Тримаємо на контролі ситуацію зі сміттєзвалищем

04 Сентября 2017, 11:19:14 2185 4.1 7

Нещодавно ми звернулися до Генерального прокурора Юрія Луценка з вимогою взяти під контроль розслідування за фактом порушення підприємством ТОВ «Екопромімпекс», яке не сплачує кошти до міського бюджету, попри умови інвестиційного договору. Прокуратура Житомирської області повідомила нас, що хід досудового розслідування прокуратурою області взято на контроль. Окрім того, було повідомлено також про те, що прокуратурою 11.05.2017 заявлено позов в інтересах держави в особі Житомирської міської ради до ТОВ «Екопромімпекс» про стягнення заборгованості, пені та інфляційних нарахувань за інвестиційним договором у розмірі 917619,75 грн. На даний час справа за вказаним позовом перебуває у провадження господарського суду Житомирської області.

Нагадаємо, що ГО «Антикорупційний рух Житомирщини» проводив розслідування з приводу невиконання умов інвестиційного договору з боку інвестора, а саме несплата коштів до міського бюджету. Ми звернулися до правоохоронних органів із заявою про злочин з проханням також перевірити чи не було порушень з боку посадових осіб міськвиконкому, які вчасно належним чином не відреагували на відсутність надходжень коштів.
Продовжуємо тримати ситуацію на контролі та інформувати наших читачів.

Прикреплённые изображения:
antikorZt Тримаємо на контролі ситуацію зі сміттєзвалищем
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 7
bda
1 ДДД (bda)   • 19:31:43, 04 Сентября 2017 [Материал]

Тримайте на контролі! У (без соответствующего образования) Генпрокурора, более важные задачи - "графити" в центре Киева )))
Юрко
2 Градовський (Юрко)   • 20:18:26, 04 Сентября 2017 [Материал]

То руйнування історичної пам'ятки
dakar
3 Инспектор Кранник (dakar)   • 20:33:29, 04 Сентября 2017 [Материал]

Оно то так "без соответствующего образования", но вот почему когда господин Азиров был главой налоговой, министром финансов, вице-премьером, премьер-министром.... то тебя это не волновало, ты, плять, даже не пискнул.
Юрко
4 Градовський (Юрко)   • 20:58:26, 04 Сентября 2017 [Материал]

У свою чергу в Інституті історії НАН України заявили, що графіті, ймовірно, "знищено власником магазину "Емпоріум", що є орендатором приміщення Інституту української мови НАН України, без погодження із власником будинку".

За даними Інституту, будинок по вул. Грушевського, 4 є власністю НАН України та перебуває на балансі Інституту історії України НАН України, що не погодив договір оренди Інституту української мови із власником "Емпоріум". https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2297911-grafiti-casiv-majdanu-salon-mebliv-na-grusevskogo-zakrivsa-pisla-pogromu. html Графіті часів Майдану: салон меблів на Грушевського закрився після "погрому"
TarasS
5 Тарас (TarasS)   • 21:39:18, 04 Сентября 2017 [Материал]

"У свою чергу в Інституті історії НАН України заявили, що графіті, ймовірно, "знищено власником магазину "Емпоріум", що є орендатором приміщення Інституту української мови НАН України, без погодження із власником будинку"

А куди дивилися науковці-патріоти? Там декілька інститутів, до речі: історії, мови, літератури, фольклору та етнографії. І не змогли гуртом дати ради одному хохловиродку (у приймах).
manitu
6 Keeper (manitu)   • 16:53:09, 05 Сентября 2017 [Материал]

как-то тема блога слегка не вяжется с комментариями ... но Юрку и ТараССу виднее шо та як ... мож я и ошибаюсь
Юрко
7 Градовський (Юрко)   • 19:23:57, 05 Сентября 2017 [Материал]

Це я почав чи якесь ДДД з твого кодла?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо