Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » alliancegrouppl » 2018 » Февраль » 28
alliancegrouppl Робота в Польщі.

alliancegrouppl


Оценка: 2.3/5 Голосов: 3

Робота в Польщі.

28 Февраля 2018, 12:10:07 1630 2.3 0

Навіть для тих, кому близький патріотизм, часто стає нелегко проживати в Україні. Тут маса проблем, з якими стикаються абсолютно всі громадяни – брак робочих місць, низькі зарплати, постійні хвилювання в країні і невпевненість в завтрашньому дні. Це практично кожного готове штовхнути на рішення про зміну місця проживання. І найоптимальніший варіант – це життя і робота в Польщі. У цій країні все стабільно, зарплати в декілька разів перевищують наші і існує постійна нестача фахівців. Заручившись підтримкою фахівців Альянс груп, ви легко зможете працевлаштуватися і змінити життя на краще.

Що ж стосується міста Плоцьк, то це досить невеликий населений пункт, який має досить цікаву історію. Він навіть свого часу встиг побувати столицею! До речі, заснований він був у 10-му столітті нашої ери і вважається одним з найстаріших міст країни. А це значить, що тут завжди знайдеться велика кількість цікавих історичних місць, на які обов’язково варто подивитися.

Для кого підійде місто Плоцьк?

Якщо вас настільки тягне робота в Польщі, що ви вирішили залишити рідні пенати і відправитися в іншу країну, то до вибору нового місця проживання потрібно поставитися дуже серйозно. Від правильності цього рішення залежить ваш комфорт і швидкість звикання. Не варто покладатися «на авось» і сподіватися, що «стерпиться, злюбиться». Дуже уважно вибирайте місто для життя і ви зможете полюбити країну. Для тих, хто любить бурхливе життя, тусовки і постійне розвага, рекомендуємо вибирати великі міста, а краще – столицю. Якщо ж вам потрібна робота в Польщі в невеликому спокійному містечку, де життя тече розмірено, то Плоцьк стане ідеальним варіантом.

При цьому не варто боятися, що тут вам буде нудно і некомфортно – в місті є дуже багато цікавих історичних місць, які можна відвідати. Це місто має свій шарм і дуже комфортний для життя.

Плоцьк: що подивитися?

Для того щоб максимально швидко обжитися в Плоцьку рекомендуємо вам якомога частіше оглядати його визначні пам’ятки і вивчати краси міста. можна взяти, наприклад, за правило – кожні вихідні оглядати одне з пам’ятних місць. У вашому списку обов’язково повинні бути:

 • Комплекс Тумського пагорба. Це найважливіша пам’ятка. Комплекс представлений кафедральним Успенським собором (12-е століття), залишками замку герцогів Мазовії і абатством.
 • Храм Милосердя і Милості (XX століття). Найважливіше будівлю маріавітов.
 • Міст Солідарності. Є найдовшим вантових мостом Польщі.
 • Музей Мазовії. У ньому зберігається велика колекція творів мистецтва: картини, меблі, предмети побуту. Їх вік становить кілька століть.
 • Пам’ятник Папі Римському Іоанну Павлу II. Його ви знайдете неподалік від кафедрального собору.
 • Монумент Леону Ветманьскому. Це польський єпископ, який загинув у концтаборі в період Другої Світової війни.
 • Площа Габріеля Нарутовича. Вона розташувалася при вході в центр міста, якщо дивитися з Тумського пагорба.
 • Плоцкий амфітеатр. Ця споруда була зведена 60-ті роки минулого століття на схилах Тумського пагорба. У 2008-му році була виконана повна реновація. Місткість амфітеатру більше 3000 глядачів.
 • Площа Старого Ринку. Як і у всіх польських містах вона збереглася у відмінному стані.
 • Костел Іоанна Хрестителя, який був зведений в 1758-1771 роках.
 • Автомобільно-залізничний міст ім. Легіонів Пілсудського. Він проходить через Віслу. Споруда датується 37-38 роками минулого століття. Колись це був найдовший міст в країні.

Якщо ви будете якомога частіше гуляти по Плоцька, то просто не зможете не закохатися в нього і робота в Польщі точно принесе вам максимум задоволення. Тим більше, що зарплати тут рази в два-три більше, ніж в Україні, а ціни на товари побуту і харчування – практично не відрізняються від українських. http://poland-ukraine.com.ua/ua/rabota-v-polshe-plock/

Боятися паперової тяганини і складнощів облаштування в новій країні – не варто. більшість клопоту Альянс груп бере на себе і всіляко підтримує клієнтів. Не бійтеся змінювати життя на краще – звертайтеся до нас!

Прикреплённые изображения:
alliancegrouppl Робота в Польщі.
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо