Вчора в Житомирі, близько 1 години ночі на пульт централізованої охорони відділу Держслужби охорони в області надійшло повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації в одному із магазинів міста.
Як повідомили «
Журналу Житомира», сигнал «Тривоги» отримали працівники чергової групи затримання, які негайно виїхали за вказаною адресою.
Хоча цього разу виклик виявився нібито хибним. Міліціонери уважно оглянули ззовні приміщення, та жодних слідів злому чи проникнення не виявили. Однак, власник торгівельного закладу у подібних ситуаціях обов’язково повідомляється. Коли 25-річна підприємиця приїхала до магазину, оперативники групи затримання отримали змогу оглянути приміщення зсередини – проте нічого підозрілого не знайшли. Власниця магазин закрила та замкнула, не забувши при цьому ввімкнути сигналізацію.
Проте, на цьому нічні відвідини торгівельного закладу не закінчились. Уже за півгодини охоронникам довелося знову виїжджати до цього ж об’єкту – черговий відділу охорони повідомив про повторний сигнал «Тривоги». Прибувши вдруге за вказаною адресою, охоронники виявили, що замкнені зовсім нещодавно вхідні двері магазину – відчинені.
Цього разу сумнівів у намаганні невідомого проникнути до магазину уже не було – зламані вхідні двері досить красномовно про це свідчили. Заблокувавши всі можливі виходи з торгівельного закладу, міліціонери водночас розпочали і огляд зсередини. Зловмисник, очевидно, сподівався, що на повторний сигнал «Тривоги» з того ж об’єкту, відреагують не так швидко, а тому у нього буде досить часу, аби здійснити крадіжку та втекти.
Однак, 20-річний житомирянин, якого затримали охоронники в магазині, вочевидь, прорахувався. Він лише встиг знайти та спакувати у господарську сумку вподобаний комп’ютер. Але на втечу часу уже не залишилось. Тож тепер молодикові доводиться пояснювати свої дії у міліції.
За даним фактом порушено кримінальну справу.
Як розповів заступник начальника Управління державної служби охорони при УМВС України в області Микола Нестеренко, упродовж минулого року працівники підрозділу не допустили жодної крадіжки на майже 2 тисячах об’єктів, що перебувають під охороною, хоча й було зафіксовано понад 100 випадків намагань це зробити.