Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Понедельник, 23 Мая 2022    14:46:09
Главная » Новости » Украина и Мир » 2011 » Ноябрь » 23 » 01:47:02

Аби відновити центральний стадіон в Житомирі, необхідно майже 10 мільйонів гривень

23 Ноября 2011, 01:47:02 8857 1
Аби відновити центральний стадіон в Житомирі, необхідно майже 10 мільйонів гривень

Ремонтні роботи на Центральному стадіоні у Житомирі будуть проводитися, проте на швидку його реанімацію поки що сподіватися не доводиться.

Голова обласної  ради Йосип Запаловський говорить: «Аби відновити центральний стадіон, необхідно майже 10 мільйонів гривень».

Таких коштів знайти не вдається. Натомість шукають інші шляхи, ремонтують те, що дешевше обходиться:

«Щоб ми не залишились взагалі без футбольного поля, ми реконструювали футбольне поле в Новогуйвінську і дали кошти на ремонт житомирського стадіону «Спартак». Ремонт триває, кошти освоюються і на перших порах нас повністю задовольнить стадіон «Спартак»

Що ж до Центрального стадіону, в цьому році з обласного бюджету виділені кошти на проект його реконструкції, і роботу вже розпочато. «Обласний центр не заслуговує на те, щоб в ньому не було Центрального стадіону.

У нас все це є в планах і ми нікуди від цього не подінемось, зробимо цей стадіон. Можливо, на його реконструкцію частково підуть кошти з фонду підтримки розвитку фізкультури і спорту», зауважив голова обласної ради, - передає радістанція Житомирська хфиля - слухати радіо онлайн.

Комментариев: 1
realaNT
1 realant (realaNT)   • 09:59:50, 24 Ноября 2011 [Материал]

и +600 тис. ну вы понели)
Полезное объявление:

Новости по теме: