Живой Журнал
Главная » Новости » Экономика » 2014 » Май » 29 » 18:49:28
 

Каким в Житомире будет батутный комплекс в ТРЦ «Глобал.ua» на месте ледового катка. ФОТО. ВИДЕО

29 Мая 2014, 18:49:28 13219 10
Каким в Житомире будет батутный комплекс в ТРЦ «Глобал.ua» на месте ледового катка. ФОТО. ВИДЕО

В распоряжение «Журнала Житомира» попали фотографии будущего батутного комплекса, который установят в  ТРЦ «Глобал.ua». По словам собственников комплекса в скором времени ожидается открытие комплекса.

«Глобал» (точнее собственник катка, ред.) не изменил своим традициям и новый проект по ассоциации с предыдущим катком «Глобал ICE» - «Глобал AIR» 

 - «Глобал AIR» станет самым крупным батутным комплексом в Украине. Это место, где мы хотим собрать всех любителей спорта и активных развлечений. Батутный парк - это прекрасная возможность весело провести время и поддерживать себя в прекрасной физической форме, - говорят собственники.

Глобал AIR это:

• 800 м2 для детей и взрослых

• батутная зона

• паралоновая яма

• подвесные канаты

• баскетбольные кольца

• экстрим-зона

• мягкая детская комната

• спорт-бар
 

Напомним, недавно в ТРЦ был разморожен каток. Это событие его сообственики прокоментировали так:

"Ковзанку «Глобал ICE» було відкрито 14 лютого 2010 року, на той час це була третя ковзанка міста.

Розмір ковзанки 20*40 м., тобто площа льодового поля становить 800 м.кв., сучасне обладнання та система клімат-контролю робить перебування на льоду комфортним та приємним. Але, звичайно, усе це обладнання є досить енергоємним. Середньомісячне споживання електроенергії на освітлення, охолодження льодового покриття та клімат-контроль становить близько 150 000 кВт – ця стаття затрат і має найбільш питому вагу у бюджеті самої ковзанки. На момент відкриття вартість 1 кВт електроенергії для юридичних осіб становила 0,6 грн. та до 2014 року вона зросла до 1,12 грн. – тобто майже на 90%. Вартість квитків же було поступово збільшено, але у середньому не більше ніж на 20%. Крім того, було зафіксовано постійно діючі знижки для певних соціальних груп: пенсіонерів, групових відвідувань школярами, студентами. Для дітей, що займаються фігурним катанням було введено систему абонементів, за якими вартість відвідування у середньому на 30% дешевше, ніж звичайний квиток.

За минулий 2013 рік, наприклад, ковзанку за програмою «Урок фізкультури» (спільний проект ковзанки «Глобал ICE» та міської влади, при якому вартість квитка становить 10 грн.) відвідало понад 5000 учнів навчальних закладів Житомира та Житомирського району. Також у цей період безкоштовно відвідали ковзанку понад 2600 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних сімей та учасників міських та обласних спортивних змагань, конкурсів тощо.

На жаль, збільшення вартості електроенергії та сезонне зниження попиту на послуги ковзанки у літній період робить функціонування ковзанки у цей період економічно не доцільним. Така ситуація склалася не лише на ковзанках невеликих обласних центрів, а й у містах-мільйонерах (зокрема у Києві уже третій рік поспіль зачиняються ковзанки у ТРЦ «Dream town», «Караван» та інших) – починаючи з квітня 2012 року ковзанки України масово зачиняються на час літнього періоду. 

Ковзанка «Глобал ICE», разом із більшістю ковзанок України, також зачиняється на період з 10 квітня до 15 жовтня 2014 року.
 Реальною допомогою для розвитку льодових видів спорту, а відповідно – і ковзанок, може стати державна програма підтримки льодових об’єктів. Зокрема, дієвою допомогою було б застосування спеціальних тарифів на електроенергію для роботи ковзанок України.
На сьогодні керівництва ковзанок України спільно з галузевими спортивними федераціями шукають шляхи для подання звернення до компетентних державних органів стосовно розгляду програми підтримки льодових видів спорту. У разі позитивного вирішення питання до початку зимового сезону, ковзанки, що будуть зачинені на літній період, зможуть відновити свою роботу відразу, не чекаючи початку зимового сезону.
На час літнього періоду на території ковзанки функціонуватиме сучасний батутний комплекс.
Батутний комплекс – це спортивний об’єкт, який включає в себе професійні батути, поролоновий басейн, окремі дитячу та екстремальну зони. Такі комплекси функціонують в усьому світі як при спортивних школах, так і у якості розважально-спортивних об’єктів. На території центру працюватимуть професійні інструктори з легкої атлетики, гімнастики та акробатики.
Комплекс – це збірна конструкція, яка з початком зимового сезону буде перенесена на інше місце роботи у зв’язку з відновленням функціонування ковзанки.
Тож, запрошуємо любителів катання на ковзанах встигнути на останні сеанси ковзанки у сезоні 2013-2014 та чекатимемо з вами зустрічі у новому сезоні з 15 жовтня 2014 року."


Тэги: Глобал UA, ледовый каток, Житомир, батутный комплекс
Комментариев: 10
HOOLIGAN
1 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 20:27:09, 29 Мая 2014 [Материал]

ни хрена не понимаю этой гнилой отмазки: зимний/незимний сезон- типа на улице минусовая температура, вот и откроем каток(меньше морозить шоле надо?)...или электроэнергия зимой дешевле??? Ну ПОЧЕМУ-то так получается у меня, хз.
chrysler
2 Anatoly (chrysler)   • 20:35:15, 29 Мая 2014 [Материал]

> или электроэнергия зимой дешевле?

Как бы зимой ее меньше требуется - так сказали. Но каток то не на улице, а в помещении... Тогда причем мороз на улице? Наверно просто решили, что батуты рентабельнее будут.
KAPJICOH
3 Andrey (KAPJICOH)   • 21:48:31, 29 Мая 2014 [Материал]

Зимой там кстати жарень в Глобале шо пипец. А летом наоборот кондиционеры охлаждают. Тоже не думаю, что сезонный температурный режим внутри помещения влияет на каток.
Живу_на_Восточной
7 Станислав (Живу_на_Восточной)   • 09:59:28, 30 Мая 2014 [Материал]

100% После долгого пути специально зимой прохожу через Глобал что бы согреться, а летом что бы остыть.
polesich
4 Владимир (polesich)   • 22:03:39, 29 Мая 2014 [Материал]

Каток лучше
Artmaker
5 Евгений (Artmaker)   • 00:18:13, 30 Мая 2014 [Материал]

А я, как патриот Житомира, за БАТУТ!!! Согласитесь, лучше ба...ТУТ, чем ба... ТАМ)))
Lenocka_v
6 ВерА (Lenocka_v)   • 00:31:50, 30 Мая 2014 [Материал]

каким будет батут? дорогим. в острове развлечений батут для ребенка 15 гривен за 10 минут. напрыгаешся))
KuzyaPavlova
10 Ксения Павлова (KuzyaPavlova)   • 21:13:02, 31 Мая 2014 [Материал]

Мне тоже кажется, что вопрос в прибыльности батута. На катке столько не заработаешь.
roman91
8 Роман (roman91)   • 15:12:11, 30 Мая 2014 [Материал]

и зачем в Житомире такой батут? каток куда лучше был, тут естественно никаких затрат, поставят его и заморачиваться не надо
Сalikusu
9 HOOLIGANova (Сalikusu)   • 10:16:04, 31 Мая 2014 [Материал]

очередной пример долбоебизма владельцев наравне с отмыванием денег.
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: