Живой Журнал
Главная » Новости » Власть » 2015 » Июнь » 24 » 16:59:53
 

За должность директора дома-интерната развернулись настоящие баталии - Коцюбко

24 Июня 2015, 17:06:14 4924 11
За должность директора дома-интерната развернулись настоящие баталии - Коцюбко

В Житомире за должность директора Пугачевского детского дома-интерната для детей с умственной отсталостью развернулись настоящие баталии.

Об утверждении кандидатур на замещение вакантной должности директора «Журналу Житомира» рассказал представитель Общественного совета при Житомирской ОГА Александр Коцюбко.

По его словам, депутаты областного совета утверждали кандидатуры на руководящие должности бюджетных учреждений области. И, если с другими назначениями проблем не было - утвердили кандидатуры тех, кто сидит на этих должностях по 20 лет, то с назначением директора Пугачевского детского дома-интерната произошел конфуз.

Что же на самом деле произошло расказал А.П.Коцюбко
 

Громадськість Житомирщини звернулася до депутатів облради з проханням: надати рекомендації кваліфікаційній комісії, що першочергове право на заняття тієї або іншої посади мають учасники АТО та члени їх сімей. І депутати погодились з цим. Через засоби масової інформації дана вимога була оприлюднена, та були запрошені для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад особи, які мають відповідний статус.

Саме такою особою виявилася дружина фронтовика, захисника Вітчизни Петренко Леся Броніславівні. Вона, в якості претендента на вакантну посаду директора Пугачівського дитячого будинку-інтернату, подала усі необхідні документи до комісії. На дану посаду претендував також депутат облради Нагорняк Володимир Васильович. Комісія зробила позитивний висновок щодо кандидатури Петренко та подала її кандидатуру для затвердження сесією депутатів Житомирської облради. На сесії всього 44 депутати проголосували «ЗА» кандидатуру дружини героя - воїна АТО, інші дружненько просаботували призначення Петренко. З якою метою, можливо у підтримку свого колеги Нагорняка, не знаємо? Але призначення не відбулося.

Наступний етап – повторний розгляд кандидатур на комісії. І знову ж ті самі кандидати. І знову комісія подає на затвердження кандидатуру Петренко. І знову депутати блокують її призначення. Тепер буде третя комісія і третя сесія. Після цього ми обов’язково опублікуємо результати та поіменний список депутатів з даними їх голосування. По цьому голосуванню ви побачите, як наші депутати на Житомирщині люблять та поважають наш народ, нашу Україну та воїнів, які її захищають. В Ізраїлі захисники Вітчизни мають переважне право на заняття чиновницьких посад.

До речі, зарплата директора будинку–інтернату 1300 гривень. І, якщо Леся Петренко проживає недалеко від будинку - інтернату в Ушомірі, то Володимир Нагорняк мешкає в Житомирі. На питання комісії, як він при такій зарплаті, має щоденно добиратися на роботу за 90 км від Житомира, депутат Нагорняк зрозумілої відповіді не надав. Хіба це не привід узяти під контроль громадськості усі 25 будинків-інтернатів та підвідомчих закладів на Житомирщині. Чим там кормлять дітей, які ремонти роблять? Навіть у Житомирі був скандал, коли переможець тендеру постачав у школи та дошкільні заклади Житомира неякісні продукти. А що ж казати про цих знедолених дітей.

Для чого я це все розповідаю. Скоро вибори. Тому, зверніть увагу на наших депутатів. Те, як вони голосують за призначення на керівні посади – це яскравий показник їх любові до Вітчизни, до людей, які її захищають. І ніякі передвиборчі обіцянки не повинні упевнити Вас в порядності цих саботажників.


Новости по теме:


Комментариев: 11
Читатель
1 Дмитрий (Читатель)   • 18:03:28, 24 Июня 2015 [Материал]

Полный бред. В Ізраїлі захисники Вітчизни мають переважне право на заняття чиновницьких посад. Такого нет. Отслужившие в армии имеют льготы для получения высшего образования. Если следовать логике автора статьи, то все родственники участников АТО должны срочно стать большими начальниками. А на должность директора интерната для умственно отсталых детей надо искать не жену участника АТО и не депутата , а профессионала с доброй душой ,который будет жалеть и оберегать этих детей. Сам не будет воровать и другим не позволит. И зарплата за эту нелегкую работу должна быть достойной. А 1300 гривен- это полное издевательство над здравым смыслом и хороший повод для воровства...
garold
2 Кonstantin (garold)   • 18:06:55, 24 Июня 2015 [Материал]

Да по цимбалам ему этот интернат,это просто засвет перед выборами,мол не забывайте на выборах встретимся.
AlexIvanov
3 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 19:10:42, 24 Июня 2015 [Материал]

Нагорняк-маньяк !
Cobalt
4 Cobalt (Cobalt)   • 19:19:06, 24 Июня 2015 [Материал]

"...Нагорняк-маньяк !..."
Так ось чого пєдофіла до діточок тягне...
Cobalt
5 Cobalt (Cobalt)   • 19:20:40, 24 Июня 2015 [Материал]

А по теме, то любого чинушу-вора тянет на бюджетные корыта.
HOOLIGAN
6 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 19:40:32, 24 Июня 2015 [Материал]

шо нибудь абы ничего не делать
12345678K
7 Петров Дмитрий (12345678K)   • 14:11:40, 25 Июня 2015 [Материал]

Посмотрите на Йосыповича. Он голосовал против жены Атошника...
batonov
8 batonov (batonov)   • 15:58:48, 25 Июня 2015 [Материал]

Остановите Коцюбку, а то он станет президентом!!!или мером, или депутатом....
AlexIvanov
9 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 16:22:50, 25 Июня 2015 [Материал]

Это вас депутатов надо останавливать. Разгулялась погань и просвета нет. В 14 году дрючками по хребту и выгнать вас с облсовета..., не довели дело до конца. Но я думаю, что все еще впереди!
batonov
10 batonov (batonov)   • 17:00:28, 25 Июня 2015 [Материал]

Шо Вы Иванов такой злой?
Cobalt
11 Cobalt (Cobalt)   • 20:09:31, 25 Июня 2015 [Материал]

А депутатишки думают, что только г-н Иванов такой злой?!
Объявление на ЖЖ инфо: