6 августа депутаты Житомирского городского совета проголосовали за досрочное прекращение договоров аренды с застройщиками 5 автостанций на въездах в город.
Об этом «
Журналу Житомира» сообщает пресс-служба горсовета.
Во время сессии депутаты говорили о том, что исполнитель нарушил условия строительства, расширив площади, а депутаты во время профильных комиссий не досмотрели схемы и границы строительства.
И.о. председателя Любовь Цимбалюк настояла на отмене не только договора о строительстве на улице Щорса, но и других, согласно которым планировалось расположения мини-автостанций. 33 депутата из 34 присутствующих проголосовали «за».
Строительство автостанций начнется только тогда, когда состоятся общественные слушания, и житомиряне поддержат новые проекты.
За день до этого, 5 августа, члены исполкома отменили градостроительные условия и ограничения по строительству пяти автостанций. Таким образом, ни один инвестор не сможет начать строительство.
Напомним, 27 июля около полусотни житомирян собрались на импровизированный митинг, чтобы выразить свое недовольство
запланированным строительством автостанции в районе ул. Щорса, 151. Люди подозревают, что на этом месте, кроме автостанции мог появится торговый комплекс.
Тепер ще примусьте перевізників приміських маршрутів стартувати з автостанції "Житній ринок", а не з залізничного вокзалу, як це робить 120-й та інші.
У Житомирі є автовокзал для міжобласних і міжрайонних перевезень.
Є автостанція для перевезень в межах Житомирського району. Відносно упорядкована. І розташована саме там, де треба.
Чого ще?
ОХРЕНЕТЬ!!!! НЕ ДОСМОТРЕЛИ!!!! А зачем такие депутаты? Что они завтра не досмотрят?
Нет, не так: а что они вообще досмотрели?
Налапшали нам про розвантаження вулиць міста від транспортного потоку і відмовились від своїх же намірів. Ганьба!
На днях їхав з Житомира у Новоград-Волинській. Замість автобуса людей возить якесь збочення, помоєму "рута" зі всіма її приколами як маршрутки. Соромно. Совок.
А щоб доповзти до цих ефемерних "автостанцій" - треба що? Правильно: через все місто пхатися ДОДАТКОВОЮ маршруткою. Селяни повинні платити додатково, щоб добратися з Кроші на Житній і потім з Житнього на Крошню. Заради чого?
Оце і був ідіотизм.
А на околиці пасажирів з центру возитимуть екологічні електрички? :)
Є інші варіанти?
Взагалі, то - нормальна практика, коли приміські маршрути підвозять до межі міста, а потім люди пересідають на внутрішній міський транспорт. Звичайно ж, питання розкладів, пересадок, оплати та мільйон інших мають бути вирішені паралельно. Та, найголовніше, під цими рішеннями мають бути якісь цифри, дослідження. Ось я, наприклад, не беруся сказати, чи потрібна нам приміська станція в центрі на Житньому, чи декілька станцій на околицях. Не бачив даних. Може станція в центрі не в змозі забезпечити необхідний пасажиропотік? А може й в змозі. Я підозрюю, таких даних не мають і наші "транспортники" із управління. Рішення виглядають так, немов їх приймають "пальцем в небо".
Це не варіант. Це мрії Манілова про міст с гендлярами.
"Ось я, наприклад, не беруся сказати, чи потрібна нам приміська станція в центрі на Житньому, чи декілька станцій на околицях."
А треба лише уявити себе, скажімо, мешканцем Озерного. Сьогодні він спокійно приїздить автобусом у центр Житомира. В варіанті "багато блошиних автостанцій" - його викинуть на Жуйка. І йому потрібно витратити ще 2-3 грн., аби доїхати на роботу в центрі міста. І назад.
Заради чого?
Кому це потрібно?
Що виграє місто?
в случае выноса автовокзалом на периметр нагрузка на общественный транспорт увеличится и он станет ближе к рентабельному...
А как же они могли досмотреть, если их глаза пачками баксов были заклеены?!