Живой Журнал
Главная » Новости » Экономика » 2017 » Ноябрь » 15 » 18:24:41
 

Тепло та затишок в оселях: завдяки або всупереч?

15 Ноября 2017, 18:24:41 2514 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Тепло та затишок в оселях: завдяки або всупереч?

Попри борги підприємств-теплопостачальників ПАТ «Житомиргаз» безперебійно надає послугу з розподілу природного газу, але боржники лише продовжують «закопуватися» в яму боргів.

Минув місяць, як стартував опалювальний сезон у Житомирі. Проте, підприємства-теплопостачальники продовжують нарощувати борги за розподілений природній газ. Так, КП «Житомиртеплокомуненерго» боргує «Житомиргазу» 15 мільйонів 579 тисячі гривень, наражаючи місто на зрив опалювального сезону. Лише за минулий місяць  борг зріс на 2 мільйони 747 тисяч гривень.
 

«Зважаючи на ситуацію, міському голові Сергію Івановичу Сухомлину був адресований лист із проханням розглянути проблемне питання боргів комунального підприємства-теплопостачальника перед газорозподільним на найближчому пленарному засіданні міської ради. Якщо питання не зрушить з місця, це стане підставою для звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство КП «Житомиртеплокомуненерго», - розповіла начальник управління правового супроводження проектів Житомирської області ПАТ «Житомиргаз» Марина Кучерук.
 

Чимала сума боргу за газ є і у жителів міста Коростень: КП «Теплозабезпечення» боргує «Житомиргазу» 4 мільйони 471 тисячу гривень. На третьому місці у сумному «рейтингу» боржників - і ще одне підприємство області – КП «Бердичівтеплоенерго». Сума боргу станом на 10 листопада складає 2 мільйони 239 тисяч гривень.
 

«Через постійні борги за розподілений природний газ у ПАТ «Житомиргаз»  існує дефіцит грошових коштів, що призводить до заборгованості заробітної плати своїм працівникам, яких у області близько 2 тисяч. До того ж, брак коштів серйозно ускладнює виконання інвестиційної програми 2017-го року та закупівлі матеріалів для поточних ремонтів та обслуговування мереж», - додав фінансовий директор ПАТ «Житомиргаз» Дмитро Конюх.
 
Додамо, що вже 10 жовтня 2017 року відбулися пуски міських котелен першої лінії і відтоді ПАТ «Житомиргаз» безперебійно надає послугу з розподілу природного газу для всіх споживачів, в тому чисті і для підприємств ТКЕ.

Прес-служба ПАТ «Житомиргаз»

Тэги: Житомиртеплокоммунэнерго, Житомиргаз, отопление, платежи

Новости по теме:


Комментариев: 0
Объявление на ЖЖ инфо: