Живой Журнал
Главная » Новости » Город » 2010 » Октябрь » 14 » 12:39:53
 

Сергей Рыжук: Ющенко может подтвердить, я на него ни разу не нажал

14 Октября 2010, 12:39:53 6291 5
Сергей Рыжук: Ющенко может подтвердить, я на него ни разу не нажал

Председатель Житомирской облгосадминистрации Сергей Рыжук сообщил, что когда «Житомиргаз» не подал своевременно газ в котельные Житомира, он как губернатор не влиял на руководство «Житомиргаза».

Об этом он заявил вчера 13 октября в эфире программы «Житомирская правда» на телеканале «Союз ТВ».

 - Валентин Ющенко (руководитель - «Житомиргаз»), он может подтвердить, что я на него ни разу не нажал. Если бы нажал, он включил бы, - отметил глава облгосадминистрации.

Напомним, 5 октября вице-премьер-министр Андрей Клюев подписал распоряжение о немедленном начале отопительного сезона, в первую очередь - на объектах социальной сферы. Несмотря на правительственное распоряжение, "Житомиргаз" не начинал подачу газа до 12 октября.

Также губернатор подчеркнул, что он не обвиняет городскую власть в том, что не было тепла в садах и школах. Председатель Житомирской ОГА сообщил, что половину газового долга Житомира должно покрыть государство.

 - Там, где разница в тарифах, мы к вам (городской власти Житомира - прим.) Претензий не имеем, - отметил Сергей Рыжук.

Напомним, общая сумма газового долга Житомира составляет 45,6 млн.грн. Из них 22 млн грн., то есть половина долга, по закону обязано покрыть государство из государственного бюджета. В эти 22 миллионов входят 19,3 млн - разница между ценами на газ и тарифам, по которым платит население, а также 1,6 миллионов гривен - долг военных частей и Житомирской исправительной колонии.

Долг населения составляет 13 миллионов гривен. Предприятий - 2,3 млн.грн. По словам депутата Житомирского областного совета Игоря Клименко, 10,5 миллионов гривен газового долга город готов оплатить уже до конца октября.

Тэги: Рыжук, Житомиргаз, отопление, долги, Шелудченко
Комментариев: 5
Pravdin
1 Володимир (Pravdin)   • 13:02:21, 14 Октября 2010 [Материал]

То чого ж не нажав питається! Захотів зіграти цим козирним валетиком перед виборами!
HOOLIGAN
2 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 13:27:12, 14 Октября 2010 [Материал]

А заглавие...:))
RaID
3 Сергей (RaID)   • 14:26:00, 14 Октября 2010 [Материал]

громкое заглавие - первый признак желтизны публикации.
bob_vl
4 Владимир Боборыкин (bob_vl)   • 16:01:05, 14 Октября 2010 [Материал]

Вопрос на засыпку. Все знают, что покупая товар
мы оплачиваем затраты на его изготовление + добава
чная стоимость. Почему население при отоплении
платит за квадратные метры, а не расходы котелен.
Уверен, что такая оплата будет справедливой и потребителям придётся платить вгораздо меньше, не-
жели по нынешним тарифам. Да,Рыжук не давил, но
и в домах,после отключения отопления и до ноября
не было горячей воды. Нашёл чем хвастать.
знающий
5 Константин (знающий)   • 19:18:10, 14 Октября 2010 [Материал]

Губернатор Житомирщини останній тиждень фактично виступає в ролі підніжка Михайла Заславського, який іде в мери Житомира від газової групи Фірташа-Бойка. Сергій Рижук раптово почав звинувачувати чинного мера Житомира в тому, що з рахунків КП «Житомиртеплокомуненерго» невідомо куди зникли 23 мільйони гривень. Мовляв саме тому Житомиру своєчасно не подали газу, щоб розпочати опалювальний сезон.

З достовірних джерел відомо, що губернатор дуже добре знає, куди поділися ці гроші. Адже сама Віра Шелудченко неодноразово йому про це доповідала. Зокрема, і про те, що попереднє керівництво підприємства, яке вона звільнила, «вимивало» гроші на підставні фірми. Такий результат аудиторської перевірки. Зараз ці висновки у правоохоронців.

Хто ж такий цей «попереднє керівництво «Житомиртеплокомуненерго»? Виявляється, що відповідь дуже проста. Це Сергій Кондратюк та Віталій Сташенко, які кандидують у депутати за списками команди Заславського – від купленої олігархом Молодіжної партії. Проте губернатор Сергій Рижук чомусь мовчить. Як і правоохоронні органи, роботу яких згідно з законом він координує на території області.

Очевидно, що голова облдержадміністрації робить це навмисно, переслідуючи певні політичні цілі. Але не треба бути аналітиком з академічною освітою, аби зрозуміти, що топлячи Шелудченко, Рижук у даному разі топить самого себе.
Якщо чинний мер буде знята з перегонів або її рейтинг буде обвалено, то в лідери виходить не регіонал Володимир Дебой – молодий улюбленець досвідченого бюрократа Рижука, а Михайло Заславський. Останній належить до настільки потужної фінансово-промислової групи, що ставши мером Житомира «призначить» свого губернатора та ще й всіх голів райдержадміністрацій. Точніше покровителі Заславського – газовий олігарх Дмитро Фірташ та його партнер міністр палива й енергетики Юрій Бойко – зроблять це з великим задоволенням.

Такий сценарій вимальовується вже зараз, оскільки Заславського та його покровителів цікавлять не лише активи міста – «Житомиртеплокомуненерго», яке вони штучно заганяли в непідйомні борги, та водоканал, але й активи області – аеродром в Озерному, через який ця група збирається експортувати зброю, інші ласі шматки об’єктів і земельних ділянок, на яких сьогодні поки розташовані військові частини. І хто сказав Рижукові, що після того, як ці хлопці не куплять на відкритому аукціоні, а крадькома підступно поцуплять «Житомиртеплокомуненерго», то їхні руки не дотягнуться до теплових господарств Бердичева, Коростеня і Новоград-Волинського?

Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: