Живой Журнал
Главная » Новости » Экономика » 2020 » Март » 19 » 12:04:24
 

RGC PRODUCTION екстрено запустив виробництво захисних масок

19 Марта 2020, 12:22:46 4699 1 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
RGC PRODUCTION екстрено запустив виробництво захисних масок

Швейний підрозділ RGC PRODUCTION екстрено перепрофільований на виробництво засобів захисту органів дихання для 40 000 газовиків. Щодня постачатиметься 7 000 медичних масок на день для потреб співробітників Операторів ГРМ.

Швейне виробництво RGC PRODUCTION, що працює на базі Сумигазу, тимчасово перепрофільовано на пошив медичних масок. Зазвичай цей підрозділ здійснює пошиття спецодягу для співробітників газових компаній. Вся вироблена продукція направляється на забезпечення потреб співробітників Операторів ГРМ.

Виробничі потужності забезпечать випуск 7 000 масок на день. Вже закуплені матеріали для виготовлення засобів захисту протягом першого тижня роботи. У виробничому процесі задіяний весь наявний персонал.

В газорозподільних компаніях, що працюють під брендом РГК, нараховується близько 40 тис співробітників. З початком карантинних заходів більша частина персоналу Операторів ГРМ переведена на віддалений режим роботи.

Разом з тим, багато співробітників газорозподільних компаній продовжують виконувати свою роботу. В цілодобовому режимі працюють фахівці аварійно-диспетчерської служби, ремонтні бригади. Оператори ГРМ несуть соціальну відповідальність за здоров’я та безпеку фахівців газорозподільних компаній та їх сімей.

Швейний підрозділ RGC PRODUCTION розпочав свою роботу в грудні 2019 року. На виробництві здійснюється пошиття спецодягу для фахівців газорозподільних компаній України. Продукція адаптована під конкретні служби в залежності від особливостей їх діяльності.

Швейне виробництво RGC PRODUCTION укомплектоване 34 одиницями універсального та спеціалізованого швейного обладнання. Потужність -  понад 30 тисяч одиниць різноманітного спецодягу на рік.


Довідка: Регіональна Газова Компанія — сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис. км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

Пресслужба РГК


 

Тэги: маски

Новости по теме:


Комментариев: 1
Mykhailo
1 Михаил (Mykhailo)   • 13:56:04, 19 Марта 2020 [Материал]

Вот такая маска, как на 2-м фото, без вшитой металлической полоски (не прилегающая к носу) - это курам насмех.
Даже прилегающая, стОит поработать немного в пыльных условиях, и на лице остаются полосы пыли от воздушных потоков, проходящих по щёкам возле носа, минуя маску...
Объявление на ЖЖ инфо: