Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

Житомиру 1125

Автор: Світлана Альошина, Місто, 28 Августа 2009, 23:45:59
Відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та святкування 1125-ї річниці від дня заснування міста Житомир. На засіданні обговорювався проект програми святкування на улюбленішого свята житомирян – Дня міста.

Цьогоріч святковий гала-концерт під назвою «Житомиряни-Житомиру» пройде за участю кращих виконавців міста та наших земляків – Олександра Воєвуцького, Кіше, Ірини Шинкарук, Павла Мре жука, команди КВН «Дівчата з Житомира» , гуртів «Еклектика», «Авіатор», «Древляни», «От винта», хорової капели «Орея» та інших.

Заходи будуть організовані для різних категорій мешканців Житомира. Житомирянам та гостям міста будуть запропоновані культурна, спортивна та виставкова програми. Практично весь центр міста буде охоплений святкуваннями: відкриття фонтану на майдані Соборному, фестиваль грузинського вина та страв національних кухонь, виставка скульптур Олега Пінчука, Всеукраїнський фестиваль мод, фестиваль-конкурс ресторанної музики, бал молодят за участю «золотих» та «срібних» подружніх пар.

Розважальні програми будуть організовані у Міському парку культури та відпочинку ім.. Ю. Гагаріна, на майдані ім. С.П. Корольова, Старому бульварі, вул.. Михайлівській, майданчиках біля Богунської та Корольовської районних рад, у гідропарку, на майдані «Мистецькі ворота», у спортивних клубах міста.

До Дня міста розроблено проект святкового оформлення міста та забезпечення ілюмінації. Свято 1125-ї річниці міста також матиме свою емблему, яку використають у оформленні вітрин магазинів та громадського транспорту, виготовленні сувенірної продукції.


Житомиру - 1125: з засідання організаційного комітету Міський голова Віра Шелудченко зазначила, що необхідно якомога більше використати у святкуванні цифру цьогорічного святкування – 1125.

Так, наприклад, можлива презентація найбільшого в Україні виробу «Ріг достатку» вагою 1125 кг, проведення змагання з бігу на 1125 м та інше.


Житомиру - 1125: з засідання організаційного комітету «Лавочку спогадів» цікавої форми з пісочним годинником та дерев’яним «Колесом життя» плануємо встановити до святкування 1125-ї річниці міста, - розповів заступник міського голови Ігор Гундич.

100 нових лавочок буде також встановлено на зупинках громадського транспорту.

Заплановане відновлення альтанок у Міському парку відпочинку ім.. Ю. Гагаріна та видання фотоальбому міста Житомир.


Житомиру - 1125: з засідання організаційного комітету «Серед суб’єктів господарювання (КВЖРЕП, ЖБК) оголошено конкурс на кращого виконавця послуг з утримання будинків і споруд та при будинкових територій у місті з нагоди відзначення 1125-ї річниці від дня заснування міста Житомир», - поінформував заступник міського голови Едуард Кругляк.

Переможцям буде вручено грошові винагороди.

Міський голова Віра Шелудченко доручила усім відповідальним за організацію святкувань до наступного засідання оргкомітету детальніше продумати програму заходів і опрацювати всі організаційні питання.

Автор: Світлана Альошина, Місто
Наш город | 28 Августа 2009 | Просмотров: 7251 | Житомир, день города, праздники

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 0