Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

В Житомире отметили День участкового милиционера

Автор: Алла Ващенко, УМВС в Житомирі, 18 Июня 2010, 13:54:05
Самі «народні» міліціонери відзначають своє професійне свято

Однією з провідних у системі органів внутрішніх справ України є служба дільничних інспекторів міліції. І не тому, що вона належить до найбільш чисельних, а, перш за все, тому, що вона максимально наближена до простої людини, до її щоденних турбот та проблем. 18 червня – дільничні всієї України відзначають своє професійне свято, офіційно визначене наказом Міністерства внутрішніх справ у 2004 році.

Цього дня в УМВС України в Житомирській області відбулися урочисті заходи, на які завітали заступник голови Житомирської облдержадміністрації Микола Андрійович Черненко, керуючий справами виконкому Житомирської міської ради Микола Миколайович Гришко та інші гості.

Заступник начальника УМВС України в Житомирській області Валерій Іванович Марчевський, відкриваючи зібрання, звернувся до присутніх у залі працівників служби:

- Статус «народного міліціонера», закріплений за дільничними ще у далекому 1923 році, виправдовується всією історією розвитку підрозділу, його універсальними завданнями та щоденними результатами роботи. На Житомирщині 353 дільничних обслуговують майже 1700 населених пунктів області. У середньому на кожного з них у сільській місцевості приходиться до 15 населених пунктів, а це понад 5 тисяч 600 чоловік, у містах ця цифра складає – більше 6 тисяч.

Втім до свого професійного свята дільничні підійшли гідно. Майже третина злочинів загальнокримінальної спрямованості, вчинених з початку року, була розкрита саме ними, а це понад 100 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, 131 факт незаконного виготовлення та збуту самогону, 152 злочини по лінії економіки. Завдяки їх ефективній профілактичній роботі знизилась кількість злочинів і в громадських місцях, зокрема, пограбувань, розбійних нападів, шахрайств.

Проте головна оцінка роботи дільничного, відзначив Валерій Іванович,- це не цифри, а думка та ставлення людей, адже працюємо ми, у першу чергу, для них.

Продовжив цю тему у своєму вітанні і заступник голови Житомирської облдержадміністрації Микола Андрійович Черненко, який відзначив, що якість та ефективність роботи дільничного значною мірою залежить від рівня взаєморозуміння як з органами місцевої влади, так і простими і людьми. Водночас без належного матеріально-технічного оснащення говорити про результативність, про відповідність нинішнім зростаючим вимогам неможливо. Тому ця служба потребує особливої до себе уваги і підтримки.Микола Андрійович висловив переконання, що кожен дільничний робить ту справу, якою може гордитись, і робить її чесно та сумлінно.

У залі було ще багато теплих слів вітань та нагороджень від Житомирської облдержадміністрації та міської ради. Святковим наказом УМВС України в області було відзначено нинішніх інспекторів та їх старших колег.

Тож, шановні дільничні інспектори міліції Житомирщини, ветерани цієї служби, вітаємо вас з професійним святом. Нехай кожен день у вашому житті буде світлим та радісним, а доля щедрою на добрі справи та подарунки, міцного здоров’я, сімейного добробуту та успіхів в роботі.

Алла Ващенко, ВЗГ УМВС України в Житомирській області
Автор: Алла Ващенко, УМВС в Житомирі
Наш город | 18 Июня 2010 | Просмотров: 6325 | Житомир, милиция, праздники

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 0