Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » ВЗГ УМВС України

Юрій Івакін про звернення громадян Житомира

Юрій Івакін: «Звертаючись до міліції, громадяни мають бути впевнені в отриманні необхідної допомоги»

Робота зі зверненнями громадян, а також покращення їх особистого прийому в системі МВС України постійно перебуває на особливому контролі керівництва та визначено одним з основних напрямків діяльності, в тому числі й для органів внутрішніх справ Житомирської області.

З початку року до органів і підрозділів внутрішніх справ області надійшло 17423 звернення громадян. З них 16752 складають заяви, 658 – скарги та 13 пропозиції.

На особистий прийом до керівництва УМВС України в Житомирській області звернулося 218 громадян, з яких безпосередньо начальником Управління було прийнято 152 громадянина.

«Посилення контролю начальниками структурних підрозділів за прийняттям підлеглими законних рішень, об’єктивного, всебічного та своєчасного розгляду звернень громадян, недопущення надання необґрунтованих чи неповних відповідей на них, порушення строків розгляду звернень, установлених чинним законодавством, відмова від формалізму при розгляді заяв та повідомлень про вчинені злочини в контексті вимог Закону України «Про звернення громадян». Ось головне завдання, яке стоїть перед міліцією», - акцентував увагу начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Володимирович Івакін під час наради з керівним складом міліції області.

Протягом 2010 року працівниками обласного Управління здійснено ряд перевірок стану організації роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому в міськрайвідділах міліції. За їхніми результатами вжито додаткових заходів, спрямованих на покращення роботи, а саме: забезпечено щотижневий контроль за станом роботи з організації особистого прийому громадян керівництвом міськрайвідділів області; постійно здійснюється коригування графіків прийому громадян як керівництвом УМВС, так і керівництвом територіальних підрозділів області, про час і місце здійснення таких прийомів населення завчасно інформується через засоби масової інформації; наданням практичної допомоги міськрайвідділам з питань організації роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому.

Однак вжиті заходи не дозволили повною мірою забезпечити належну організацію роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому в окремих міськрайорганах та галузевих службах УМВС України в Житомирській області.

Варто зазначити, що за минулі вісім місяців за відверте ігнорування прав та інтересів людей, безвідповідальне ставленням до виконання службових обов’язків цілий ряд працівників притягнуто до суворої дисциплінарної відповідальності, а шістьох звільнено з органів внутрішніх справ Житомирщини.

Начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Володимирович Івакін у своєму зверненні до всього особового складу органів внутрішніх справ області наголосив: «Громадяни мають бути впевнені в отриманні необхідної допомоги. Ганьбою є укриття злочинів від обліку чи незаконні відмови у порушенні кримінальних справ, що мали місце в деяких підрозділах. Повірте, як людина і керівник Управління, кожен такий факт я сприймаю з болем у серці».

Вразі не вирішення питання по зверненнях в конкретному районі Житомирщини, громадяни мають можливість донести їх під час особистого прийому керівництвом УМВС за наступним графіком:
  • понеділок (11.00 - 13.00),
  • вівторок (11.00 - 13.00, 15.00 - 17.00),
  • середа (11.00 - 13.00; співробітники та пенсіонери ОВС 15.00 - 17.00, 17.00 - 18.00),
  • четвер (11.00 - 13.00, 15.00 - 17.00),
  • п’ятниця (15.00 - 17.00).
Адреса: м. Житомир, вул. Старий Бульвар 5/37. Попередній запис на прийом здійснюється у телефонному режимі за номером (0412) 40–78–32, щоденно з 9 до 18 години (крім вихідних та святкових днів).

ВЗГ УМВС України в Житомирській області
Автор: ВЗГ УМВС України
Житомир | 01 Сентября 2010 | Просмотров: 10236 | Ивакин, Житомир, милиция
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Ух ты! Интересно!