Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Наш город
 

День Житомира. Який подарунок отримало місто цього разу?

Автор: Каролина Дмитрук, 05 Сентября 2016, 14:42:28 День Житомира. Який подарунок отримало місто цього разу?
Яскравим дизайном сцени, захоплюючим парадом, а згодом й мистецьким фестивалем «Культурна версія» Житомир вітає своїх жителів з Днем міста. Все починається з театрального прологу від Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги й повільно переходить в захоплюючий концерт в виконанні найвідоміших артистів.

Святослав Кондрать’єв у супроводі Київського симфонічного оркестру, шоу «Знамення» відомого піаніста-віртуоза Євгена Хмари разом з фіналісткою «Х- Фактору» Дар’єю Ковтун та виступ інді-поп гурту «Пур:Пур» дивують житомирян й створюють величну атмосферу. Паралельно з деякими виступами малює свій шедевр знаменитий художник Ігор Галан, що займається мистецтвом наживо. А на завершення артисти виконують гімн «Мій Житомир».

Щоб дізнатись думку відвідувачів, я опитала випадкових перехожих, які з цікавістю спостерігали за кожним дійством на сцені.

— Які враження ви отримали від концерту та свята в цілому?

— Останнім часом, я рідко буваю в Житомирі, тому погано знаю творчість сучасних артистів, — починає Ніла Збіковська, — Однак мене дуже вразило соло Дарії Ковтун. Свято в цілому мені теж сподобалось, адже люблю симфонічну музику, тим паче в сучасній обробці.

— Яке враження у Вас склалось від вистави, що була на початку?

 — Загалом дуже двояке враження. Тому, що це було глибоке мистецтво, яке не кожен може зрозуміти. Особисто я не розібралась до кінця в сенсі вистави, однак задумка була дуже цікавою, — каже Аліна Гаркава.

— Як Вам цей концерт в порівнянні з минулорічним?

— Я думаю, що цей концерт кращий від попереднього, виконавці більше старались. Особливо піаніст Євген Хмара, який зі своїм симфонічним оркестром, виглядав дуже колоритно, — говорить Дарія Полівіна.

— Хто з артистів вам найбільше сподобався та кого Ви ще б хотіли побачити на цій сцені?

— На жаль, я не застав усіх виступів, однак останню годину я тільки насолоджувався. Виконавець, що грав на фортепіано мені сподобався найбільше, адже показував власні твори,— закінчує Руслан Романюк.

Звичайно переважній більшості концерт сподобався й вони б із задоволенням відвідали його ще раз. Однак дехто був від нього не в захваті. Один із відвідувачів був обурений, адже вражень виступи артистів йому не принесли, а коштів довелось затрати на влаштування свята багато. Отже, як каже одна відома поговірка: «На колір і смак товариш не всяк».
Автор: Каролина Дмитрук
Наш город | 05 Сентября 2016 | Просмотров: 1956 | Житомир, день города, интервью

Читайте также на эту тему: