Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина » Наталка Позняк-Хоменко

Свадьба Ирины Шинкарук и Виталия Селиванова

ГОЛУБКА БІЛА ДОВГО ЛЕТІЛА

Ще зовсім недавно у своїх інтерв’ю на запитання щодо особистого життя заслужена артистка України Ірина Шинкарук незмінно відповідала: «Не одружена і ніколи не була».

http://img.zhzh.info/_ph/1/2/1070284.jpg

Тепер ситуація кардинально змінилася: 21 жовтня Ірина офіційно поєднала долю з молодим підприємцем із Астани Віталієм Селівановим. Шлюбна церемонія відбулася в Київському Центральному залі урочистих подій, а за кілька годин молодят повінчали Церкві Життєдайного джерела Києво-Печерської лаври. Проводив вінчання її духівник отець Геннадій, а хористам допомагав лауреат Гран-прі першої «Червоної рути» і добрий друг Ірини Василь Жданкін, який спеціально приїхав на вінчання.

Історія знайомства Ірини та Віталія доволі романтична – шість років тому Ірина приїхала до Астани у складі делегації Міністерства культури України для участі в Днях культури України в Казахстані. Там до них «прикріпили» місцевих підприємців, щоб допомогти краще адаптуватися в місті. Серед них був і Віталій Селіванов, директор невеличкого заводу із виготовлення тротуарної та облицювальної плитки. Після концерту Ірина захотіла розшукати однокурсницю батька, казаську журналістку Рабігу Аманджолову, а Віталій викликався допомогти їй. Разом вони знайшли Рабігу, поспілкувалися, Віталій відвіз Ірину до готелю, а вранці з’явився перед дверима її номеру з величезним букетом троянд.

Ірина довгий остерігалася відпускати на волю почуття, що зародилися в серці: все таки, де Україна, а де – Казахстан. А Віталій після двох років перерви почав активно торувати шляхи до Києва, а два місяці тому приїхав до Ірини з проханням познайомити його з родиною. При чому почав це знайомство не з батьками, а зі старійшинами роду – дідусем і бабусею, чим надзвичайно вразив Ірину. У самого Віталія теж українське коріння – його батько родом із Чернігівської області, а в Казахстані їхня родина опинилася в часі освоєння цілини.

«Ірина нам призналася, що їй пропонують руку і серце, але багато говорити не хотіла, щоб не наврочити. Тоді ми вийшли на сайт «Однокласники» і там розшукали інформацію про майбутнього зятя. І ми на весіллі не могли стримати сліз радості, дивлячись на цю пару», - ділився враженнями батько Ірини Володимир Шинкарук. Для нього це було подвійне свято – якраз напередодні з рук Президента України Віктора Ющенка він отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня. «Тепер у нас у родині четверо заслужених, - говорить не без гордості Володимир Федорович. – Крім заслуженої артистки України Ірини Шинкарук, заслуженого діяча мистецтв Володимира Шинкарука є іще мій рідний брат Борис Шинкарук – заслужений журналіст, та його дружина Неоніла – заслужений працівник освіти».

А Ірина й Віталій справді того дня просто випромінювали щастя. А оскільки привітати Ірину прийшло багато колег по артистичному цеху, то не обійшлося без пісень і танців – свої сюрпризи-віншування підготували шоу-балет «Кардинал», Володимир Шинкарук, Антоніна Матвієнко, Василь Жданкін з дочкою. Ірина теж не лишилася в боргу, подарувавши коханому пісню. Привітати молодят прийшли також хрещена Ірини Ніна Матвієнко з родиною, міністр культури Василь Вовкун, президент Національної радіокомпанії України Віктор Набруско, віце-спікер Микола Томенко та інші відомі особи.

До речі, Казахстан відіграє в долі Ірини Шинкарук особливу роль – саме тут у 1994 році п’ятнадцятирічна співачка отримала на фестивалі «Голос Азії» відзнаку за виконання найкращої пісні фестивалю і диплом FIDOF. Найближчим часом молодята відбувають до Астани, хоча питання остаточного місця проживання родини залишається відкритим: на весіллі Віталію дали зрозуміти, що Ірина – це національне надбання України і надовго відпускати її з рідних теренів ніхто не збирається. Він обіцяв подумати.Фото: Леонід Шевчук
Автор: Наталка Позняк-Хоменко
Наш город | 23 Октября 2009 | Просмотров: 25809 | Киев, Свадьба, Ирина Шинкарук
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: