Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Наш город, Украина

Бывший фанат ФК Полесье рассказал про традиции житомирских Ultras

Автор: Сергій Роздум, газета 20 хвилин, 17 Марта 2010, 15:46:40
Фани ФК "Полісся" розповідають про традицї житомирських вболівальників.Володимир Охрамович відвідав більше 50 виїздних ігор
 улюбленої команди, фото Сергій РоздумСерія матеріалів про ФК „Полісся” викликала широкий резонанс серед шанувальників футболу. Журналісти отримали багато відгуків і історій від фанів „Полісся”. Всі вони пам’ятають і люблять команду, хоча та вже більш як п’ять років не існує.

Про традиції вболівальників розповідає Володимир Охрамович, 37 років. В свій час він відвідав більше 50 виїзних матчів ФК „Полісся”:

 - Вперше на гру нашої команди я пішов у вісім років. Тоді команда ще називалась „Спартак”. А фан-клуб команди виник в кінці 80-их. На футбольні матчі в Житомирі ходило близько 2 тсяч вболівальників, але фанатів серед них було чоловік 200. Взагалі у нас є своя традація тих, хто ходив на футбольні матчі і підтримував нашу команду. Це „ліві”, „праві” та „ультраправі”.

„Ліві”, або як їх ще називали „ліві пасажири” – це ті, які просто приходили на стадіон. Коли людина зробила вісім виїздів на матчі, то вона вже вважалась правим фанатом. Ще вісім - і ти „ультраправий”. В нас навіть був прапор і всі „праві” на ньому розписувались. І мій підпис там є, я не один десяток виїздів здійснив. На сьогоднішній день з мого покоління я знаю лише чотири „правих”.

 - А як вас приймали в інших містах?

 - На стадіон ми проходили безкоштовно. Зая Зедович Авдиш домовлявся, щоб нас пропускали. Часто назад ми повертались із футболістами їхнім автобусом.

 - Фанати інших команд не чіпали?

 - По різному бувало. В основному дружили. Гарні стосунки були із Запоріжжям, Дніпропетровськом і Харковом. Харківчан ми називали „харьками”. З Одесою воювали. З Києвом – як коли, як виходило. Але в будь-якому випадку, якщо на гру приїздило троє чи менше фанатів команди-суперника, то їх ніколи не чіпали. Не важливо як закінчувалсь гра. Але загалом фанати один одного завжди підтримували.

 - Пам’ятаєш, яку гру ти востаннє відвідував?

 - Це було в 2005 році. Ми поїхали в Ірпінь. А нам там кажуть, мол, гра в Києві. Ми туди, але на матч не встигли. А потім Полісся вже не грало.

 - За кого вболіваєш зараз?

 - Зараз не особливо якось цим захоплююсь. Але якщо „Полісся” буде далі грати, то вболіватиму за наших знову.
Автор: Сергій Роздум, газета 20 хвилин http://20minut.ua/
Наш город | 17 Марта 2010 | Просмотров: 6967 | ultras, ФК Полесье, Житомир, Фанаты
Комментариев: 5
HOOLIGAN
1 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 17:19:08, 17 Марта 2010 [Материал]

З фото-П.А.Т.С.Т.А.Л.О.М.:))))
rozdum
2 Sergey (rozdum)   • 17:36:38, 17 Марта 2010 [Материал]

ашотакоє?)))
FFanarr
3 FNR (FFanarr)   • 17:56:09, 17 Марта 2010 [Материал]

на матч в Киеве успели, только не на весь. Тогда "Полесье" проиграло 0-2 помоему. Зато фото с выезда - жесть!)
HOOLIGAN
4 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 18:44:52, 17 Марта 2010 [Материал]

Фонарь,а закинь эти фото мне на почту!
капа_и_картель
5 александр (капа_и_картель)   • 10:13:35, 23 Марта 2010 [Материал]

Вовик.а кто эти 4 человека "правых" ?!!
походу если у меня за 20-ь то я уже "ультроправый"?!!=))))

Читайте также на эту тему: