ЖЖ інфо » Статті » Прес-релізи, Місто, Україна

Турнир по мини-футболу «Спорт для всех» в г. Житомир

Автор: Ярослава Гапонова, 25.06.2012, 16:39:07 Турнир по мини-футболу «Спорт для всех» в г. Житомир

24 червня на спортивному майданчику агротехнічного коледжу, відбулося офіційне закриття та нагородження переможців обласного турніру з міні-футболу на кубок «Обласного центру ФЗН «Спорт для всіх». Подію приурочено проведенню в Україні Євро-2012 та 75-річчю Житомирської області.

Змагання розпочалися ще у квітні, та тривали більше двох місяців. Кожна команда подала заявку з 12 гравців в команді, на полі грало по п’ять футболістів з кожної команди – один воротар і чотири польових гравці. Кожна гра тривала два тайми по п’ятнадцять хвилин.

У турнірі брали участь двадцять чотири команди, які розподілені були по 6 команд у кожній групі. З групи виходили по дві команди, які набрали найбільшу кількість очок. На турнірі представлені студентські, шкільні команди, команди викладачів та просто дворові команди нашого міста та області.

До участі у церемонії нагородження були запрошені представники влади міста і області, громадськість та представники ЗМІ.

ІІІ місце зайняла команда – Інбев-2, а переможцями турніру стала команда ПРОМІНЬ, яка у фінальній зустрічі перемогла команда Ліктрави з  рахунком 3:0.

Учасники нагороджені грамотами та медалями Житомирського обласного Центру ФЗН «Спорт для всіх», а переможець - кубком.

Автор: Ярослава Гапонова, редактор рубрики "Місто" на ЖЖ.info