Житомиряне стали чаще знакомится в Интернете
Автор: Юлия Демусь, 30.06.2012, 12:14:00
Замість звичного підійти і познайомитися на вулиці, сьогодні люди ладні години витратити на те, щоб знайти профіль певної людини у соціальній мережі заради того, щоб на «Привіт, як справи?» отримати «Привіт, нормально. А в тебе».
Саме так починаються сучасні історії нинішніх Ромео і Джульєтти і не завжди співрозмовникам по 13 років, інколи подарунки, пісні на стінку та графіті-зізнання – це спосіб 35-річних завоювати увагу жінки. Кохання зі сфери звичного життя перейшло у нетрі інтернету, але від того для людей означати менше не стало.
Чим далі, тим більше людей зізнаються, що мають досвід кохання в інтернеті, але при цьому мало, хто категорично ставиться до цього як до розваг. Більше того і чоловіки, і жінки всерйоз запевняють, що справжнім почуттям монітор не перешкода, а є й такі , для яких у яких кохання в інтернеті навіть переросло у міцну родину.
Насправді ніхто не говорить зараз про спеціальні сайти знайомств чи переписку із особами протилежної статі із-за кордону, все набагато простіше – наш майже рідний «вконтакте» та фейсбук дозволяють не лише ставити фальшиві статуси про сімейний стан, але й по-справжньому зближують людей. Щасливі приклади таких людей ми знайшли і в Житомирі і трохи далі про них розкажемо. Поки що ж постараємось розібратися чи справді користувачі соцмереж шукають там своє кохання і чи може це мати серйозне продовження.
Відомо, що інтернет стирає усі кордони, але не настільки, щоб людину у іншій людині цікавило лише спілкування. Так чи інакше, спілкуючись з певним користувачем ви неодноразово переглядатимете його записи, фото та відео. Це підсилить вашу думку про даного користувача, що склалася завдяки спілкуванню повідомленнями. Проте, жодним чином, якби цікаво не було один з одним, ніхто на перших порах не спішить зізнаватися в коханні чи запрошувати на побачення. У когось спілкування може закінчитися раптово, а хтось уже на другий день зрозуміє, що це його половинка.
У будь-якому разі саме соціальні мережі, завдання яких першочергово не закохувати, а просто заощаджувати час у спілкуванні, на даний час можна назвати топовим місцем, де починається кохання з ліку «Додати у друзі» і закінчується кліком «Одружений з». Насправді це ідеальний варіант, адже якби там не було, але рано чи пізно навіть таким закоханим доводиться зустрітися і тоді може трапитися так, що не усі вимріяні ночами сподівання можуть справдитися. Тай згодом «живі стосунки» можуть бути геть відмінними від віртуальних. Проте, зробимо вигляд, що про такі випадки нам не відомо. До речі, по статистиці першими на контакт у соціальних мережах йдуть чоловіки, а от зустрітися в реальності пропонують жінки, а далі події розвиваються за невідомим нам сценарієм.
Інша справа сайти знайомств, куди заходять і реєструються цілеспрямовано, але це теж не страхує від нещасних випадків раптового кохання. Але пошук нареченого або нареченої подібним методом, як правило, закінчується невдало. Справа в тому, що на таких сайтах повно шахраїв, які, помістивши фотографію якої-небудь симпатичної моделі, знайомлять із наївним американцем, німцем, французом і починають виманювати з них євро й долари. Приводом вислати небагато грошей може бути все, що завгодно, наприклад, плата за Інтернет, навчання або квиток, щоб прилетіти в гості до закордонного нареченого. Після того, як чужоземець вислав певну суму грошей, спілкування припиняється, і тільки тоді невдачливий наречений розуміє, що його банально «кинули». Багато дівчат також зіштовхуються із проблемами при пошуку нареченого, використовуючи подібні сайти знайомств.
У більшості випадків дівчиська, які реєструються на таких сайтах, бажають знайти заможного чоловіка, тим самим забезпечивши собі безбідне життя. Безумовно, не всіма рухає винятково меркантильна мета, але все-таки переважну більшість залишають рідні краї не по любові, а саме з корисливих міркувань. А буває, що такі романи закінчуються через рік-два, і дівчина, попрацювавши безкоштовною домогосподаркою, повертається додому. Велика кількість користувачів Інтернету реєструються також на всіляких сайтах знайомств і чатах з метою пошуку позашлюбних сексуальних відносин. В Інтернеті дійсно набагато легше, ніж у звичайному житті, піддатися пристрасті, що нахлинула, і зрадити своїй половині. Завдяки цьому з’явилася нова й модна професія – "кібершпіон” або "комп’ютерний розвідник”. Тобто, ревнива дружина або чоловік, що підозрюють свого чоловіка чи жінку в зраді, наймають хакера, що за окрему плату обчислить, з ким спілкується ваша половина.
Для сучасної людини Інтернет є невід’ємною частиною життя, що заощаджує до того ж наш час. Але, як й у будь-якого, навіть найуспішнішого продукту, в Інтернету є й побічні ефекти. Адже в тому, що людина зраджує своєму коханому, займається шахрайством, винуватий зовсім не Інтернет, а сама людина, якій у реальному житті, швидше за все, чогось не вистачає. А взагалі Інтернет – це своєрідне дзеркальне відбиття нашого світу. І в ньому присутнє все те ж, що є в нашому світі: злодії, брехуни, повії, п’яниці й порядні, цікаві люди. Боротися й усувати цей дефект безглуздо, забороняти – нерозумно, Тим паче, що дійсно велика кількість людей таки навчилася влаштовувати свою долю попри різні попередження та принципи й стереотипи.
Віталій Сівко, житомирянин
Нині Віталій уже одружений та із задоволенням демонструє свої весільні фото, де вони з нареченою в українському вбранні гуляють вулицями Чернівців разом зі своїми друзями. Хлопець запевняє, що не важливо, де люди познайомилися і закохалися, головне, щоб почуття були справжніми. Віталій каже, що жодне фото не викаже, де закохалися чи познайомилися люди. Не зможе цього сказати ніхто, крім самої пари. Так було і в його житті, коли одного разу Віталія із майбутньою дружиною познайомив друг – соліст відомого гурту «Полюси» Олег Сірман. Потім Віталій значний час спілкувався з коханою в соціальній мережі і нині вже побралися. Найцікавіше, що після того як ще деякий час випробовували свої почуття в реальному житті і вирішили побратися, хлопець заради коханої просто видалив сторінку, адже вона була просто можливістю для спілкування, яка стала непотрібною. Одружувалася молода пара у вишиванках, з надією, що саме вони стануть оберегами на все життя.
Автор: Юлия Демусь, редактор рубрики "Місто" на ЖЖ.info
Місто
| 30.06.2012
| Переглядів: 2298