ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Будинок та затишок |
Що треба врахувати, вибираючи тепловентилятор? На які характеристики і параметри потрібно звернути увагу в першу чергу?
Якщо стеля у квартирі має висоту до 270 сантиметрів, то потужність пристрою визначають так: на кожні 10 метрів квадратних площ потрібен 1 кіловат. Втім, впритул брати не варто – краще взяти прилад із запасом за потужністю у 1,3, а то й у 1,5 рази. Особливо це знадобиться морозною зимою.
Звичайно, краще вибирати той тепловентилятор, в якому використовується нагрівальний елемент зі склокераміки. Тепловентилятор ціна якого, трохи вища за спіральний "дуйчик", але ж ККД керамічних тепловентиляторів вище і вони безпечніші. Він і пил палити не буде, і набагато безпечніше за прилади іншого типу - зі спіраллю і з теном.
Тільки не ведіться на хитрощі продавців. Вони, прагнучи якнайшвидше продати товар, можуть трохи злукавити і сказати, що обігрівач оснащений керамічним нагрівальним елементом. Тільки замовчать при цьому, що мають на увазі не склокераміку, а металокераміку, що, як кажуть, дві великі різниці.
Тому проста порада, перед тим як вибрати керамічний тепловентилятор – уважно читайте інструкцію. Якщо склокерамічна пластина майже не гріється, то металокерамічний елемент лише трохи кращий, ніж спіральний.
Кількість режимів роботи обігрівача в ідеалі має бути якнайбільше. Це зручно – не користуючись термостатом, можна одразу встановити потрібну температуру, необхідну для відчуття тепла та комфорту. Втім, максимально можлива кількість режимів – три, у сучасних моделях більшого не дано.
Дуже добре, якщо у тепловентилятора присутні такі функції та пристрої:
Тепер, коли ми ознайомилися з тим, як вибирається тепловентилятор, саме час перерахувати кілька нескладних правил. Вони дозволять залишитися в цілості і безпеці як вам і вашому будинку, так і приладу для обігріву приміщення та створення в ньому комфортної температури. Отже, знати треба зовсім небагато.
Джерело: karat-elektro.in.ua
Автор: Сергій Ковальчук, редактор рубрики "Будинок та затишок" на ЖЖ.info