ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Фінанси |
Цікаво! Такий підхід до управління бізнесом, як бережливе виробництво, розвинувся з досвіду компанії Toyota. Саме вона першою почала використовувати в роботі прийоми, які сьогодні стали основними принципами методики. Тепер цю філософію освоюють у різних точках світу.
В Україні бережливе виробництво можна освоїти, пройшовши курс навчання у бізнес-школі «КРОК». Проводиться воно із застосуванням сертифікації LEAN IIBLC®, згідно з якою учень отримує в результаті зелений або чорний пояс чи звання «Чемпіон». Це послідовні рівні, кожному з яких характерний свій обсяг знань і навиків. Вони надаються після проходження учнем відповідних іспитів. Причому, отримавши підтвердження певного рівня за LEAN IIBLC®, людина надалі не матиме проблем з працевлаштуванням. Результати іспитів, проведених у рамках зазначеної сертифікації, визнаються у різних країнах світу.
У кожній з областей матимуть місце свої нюанси. Але, якщо людина пройшла навчання, про яке розказано на сайті бізнес-школи «КРОК» bs.krok.edu.ua, успішно здала тести, підтвердила наявність знань відповідного рівня, вона з легкістю зможе застосувати розглянуту філософію на будь-якому підприємстві, використовуючи основні її принципи.
У кожному окремому випадку, правильно впровадивши ощадливе виробництво у діяльність організації, вдасться досягти позитивних результатів: підвищити чи зберегти рівень цінності продукту для споживача; зменшити витрати часу на виготовлення товару чи підготовку послуги; виключити фінансові витрати, що не впливають на якість продукції.
Зробимо висновок: бережливе виробництво – це ефективний спосіб оптимізації роботи підприємства, а точніше, виробничого процесу.
Автор: Светлана Егорова, редактор рубрики "Фінанси" на ЖЖ.info